ویلا شهرکی در کلوده کلوده فروخـتـه شـد

$ ۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1924 نوع ملکویلا ۹۵ زیربنا مساحت ۲خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
خرید ویلا شهرکی در کلوده :

 

ویلا شهرکی در کلوده مازندران . خرید ویلا در کلوده . ویلا سنددار فروشی در شمال مازندران . فروش ویلا داخل شهرک با نگهبانی و بنای فلت در شمال مازندران منطقه کلوده
شهرکی که ویلای فروشی در آن قرار دارد ، داخل کمربندی آمل به محمودآباد دراستان مازندران سمت دشت و شالیزارها ، واقع شده است ، از شهر آمل 7 دقیقه و از شهر محموداباد و دریا 12 دقیقه فاصله دارد و متراژ زمین ویلا 220 مترمربع و بنا فلت(هم کف) آن 95 متر مربع است. حیاط بزرگی به خانه تعلق یافته که مساحت هایی از آن به باغچه با انواع گلها و گیاهان تعلق یافته و مسیر آن با موزاییک فرش شده است .
تعداد کل اتاق خواب  2 عدد است، به همراه یک سالن بزرگ و آشپزخانه. معماری بنا به شکل خوبی صورت پذیرفته و از متریال های باکیفیتی برای ساخت آن استفاده شده است. پنجره های دو جداره ، دارای حفاظ آهنی هستند. سقف های خانه از نوع کاذب بوده و آشپزخانه به کابینت های ام دی اف مجهز شده است. شهرک نیز از نگهبانی تمام وقت بهره میبرد .
ساختمان در سال 1397 اتمام کار شده و قیمت فروش آن 240 میلیون تومان است که با سند مالکیت و پروانه ساخت و پایان کار از طریق کارشناسان مجرب جهان املاک شمال کشور به خریداران محترم ارائه میگردد.

مشاورین املاک مدرن

Mia Kennedy

گروه مشاورین املاک مدرن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا شهرکی در کلوده با شماره (6787-913-0911) آقای سیفی تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی