ویلا شهرکی در کلوده کلوده فروخـتـه شـد

$ ۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1924 نوع ملکویلا ۹۵ زیربنا مساحت ۲خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
خرید ویلا شهرکی در کلوده :

 

ویلا شهرکی در کلوده مازندران . خرید ویلا در کلوده . ویلا سنددار فروشی در شمال مازندران . فروش ویلا داخل شهرک با نگهبانی و بنای فلت در شمال مازندران منطقه کلوده
شهرکی که ویلای فروشی در آن قرار دارد ، داخل کمربندی آمل به محمودآباد دراستان مازندران سمت دشت و شالیزارها ، واقع شده است ، از شهر آمل 7 دقیقه و از شهر محموداباد و دریا 12 دقیقه فاصله دارد و متراژ زمین ویلا 220 مترمربع و بنا فلت(هم کف) آن 95 متر مربع است. حیاط بزرگی به خانه تعلق یافته که مساحت هایی از آن به باغچه با انواع گلها و گیاهان تعلق یافته و مسیر آن با موزاییک فرش شده است .
تعداد کل اتاق خواب  2 عدد است، به همراه یک سالن بزرگ و آشپزخانه. معماری بنا به شکل خوبی صورت پذیرفته و از متریال های باکیفیتی برای ساخت آن استفاده شده است. پنجره های دو جداره ، دارای حفاظ آهنی هستند. سقف های خانه از نوع کاذب بوده و آشپزخانه به کابینت های ام دی اف مجهز شده است. شهرک نیز از نگهبانی تمام وقت بهره میبرد .
ساختمان در سال 1397 اتمام کار شده و قیمت فروش آن 240 میلیون تومان است که با سند مالکیت و پروانه ساخت و پایان کار از طریق کارشناسان مجرب مدرن املاک شمال کشور به خریداران محترم ارائه میگردد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در کلوده با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی