ویلا شهرکی در کلوده کلوده فروخـتـه شـد

$ ۲۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1893 نوع ملکویلا ۱۳۰ زیربنا مساحت ۲خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
خرید ویلا شهرکی در کلوده :

ویلا شهرکی سمت دشت در کلوده مازندران . خرید ویلا در مازندران کلوده . ویلا کلوده . ویلا شمال  . ویلا شهرکی نیم پیلوت سمت دشت و چمنزار مازندران کلوده 

این ویلا نوساز ، داخل شهرک و سمت کمربندی کلوده که بین آمل به محمودآباد واقع شده در شمال کشور استان مازندران واقع شده است. شهرک با نگهبانی دائمی ، در جایی آرام و ساکت بنا شده است که از جاده اصلی آمل به محمودآباد حدود 10 دقیقه، و تا ساحل دریای خزر شمال 10 دقیقه فاصله دارد. مناظر دور و اطراف ویلا را دشت و چمنزارها و شالیزارهایی تشکیل می دهد تا مسافت های زیادی گسترده شده اند.

ویلا در زمینی به متراژ 200 متری بنا شده که کف حیاط با سنگریزه فرش شده است . متراژ بنا نیم پیلوت ویلا 130 متر مربع است که به 2 اتاق خواب، یک سالن بزرگ و آشپزخانه تقسیم شده است. سقف ویلا با چوب ساخته شده و لوسترهایی برای نورپردازی در آن قرار داده شده است . در آشپزخانه از کابینت های ام دی اف استفاده شده است. 

قیمت اعلامی فروش ویلا شهرکی نوساز در کلوده مازندران ، 285 میلیون تومان است که به همراه سند در دست اقدام ، پروانه ساخت و پایان کار از طریق کارشناسان مجرب ویلا مدرن املاک شمال ، به خریدار تحویل داده خواهد شد .

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در کلوده با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی