ویلا شهرکی در کلوده کلوده فروخـتـه شـد

$ ۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1580 نوع ملکویلا ۱۰۰ زیربنا مساحت ۲خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
  • ویلا شهرکی ویلا در کلوده
خرید ویلا شهرکی در کلوده :

خرید ویلا شهرکی در کلوده. خرید و فروش ویلا جنگلی شمال کلوده داخل شهرک. 

خرید ویلا شهرکی سنددار با اقساط و شرایط نزدیک به دریا و نوار ساحلی شمال با قیمت مناسب در بافت کاملا ویلایی نشین امن دنج بنای فلت.

ویلا شهرکی ارزان قیمت در کلوده در شمال کشور استان مازندران بین دو شهر آمل و محمودآباد

ویلا مبله داخل شهرک سمت دشت و شالیزار و جنگلی قرار دارد و با متراژ زمین 200 و بنا 100 متری، با نوع بنا فلت (هم کف)، دارای 2 اتاق خواب، سالن پذیرایی، و آشپزخانه مجهز به کابینت ام دی اف و کف سرامیک شده و سقف های کاذب، کابینت های ام دی اف استفاده شده در آشپزخانه، سیستم سرمایش کولر، و اتاق های مستر، از ویژگی های شایان ذکر مربوط به این ویلاست. 

اما نکته برجسته ویلا، حیاط بزرگی است که در ان انواع و اقسام گل ها، گیاهان تزیینی کاشته شده است، این فضا از ایوان و حتی درون خانه خود چشم انداز عالی به شمار میرود.

خانه ویلایی فروشی در شمال از نظر مستندات رسمی، نظیر سند مالکیت، و پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده و کار ساخت آن در سال 97 به اتمام رسیده است. انشعابات ویلای شهرکی از قبیل آب و برق و گاز نیز نصب میباشد و شهرک دارای نگهبانی دایمی بوده و از نظر امنیت نیز کامل میباشد. قیمتی که برای این ویلای جنگلی در نظر گرفته شده 240 میلیون تومان است که قیمتی ارزان و زیر قیمت با توجه به شرایطی است که ویلا از آن برخوردار است. ویلای همکف حیاط دار توسط مشاورین مدرن املاک در شعبه کلوده محموداباد به فروش میرسد.

اگر به دنیال ویلایی ارزان قیمت و در محیطی پر آرامش، به دور از هیاهوی شهری با دید به دشت و شالیزار و در نزدیکی دریا و ساحل محمود آباد هستید، این ویلا میتواند نظر شما را به خود جلب کرده و در لیست خریدتان قرار گیرد. منطقه کلوده، منطقه ای ویلایی نشین، با آب و هوا و طبیعت جنگلی است که چشم اندازی که از طبیعت اطراف از این منطقه دریافت میوشد، چشم انداز باغ ها و درختان انبوهی است که اطراف شهرکی که این ویلا در آن قرار گرفته را محاصره کرده است. از این مکان تا رسیدن به ساحل دریای خزر محمودآباد، پیمودن فاصله 5 کیلومتری لازم است، که با اتومبیل سواری این فاصله برابر با مدت زمان 10 دقیقه می شود.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در کلوده با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی