ویلا جنگلی در چمستان چمستان فروخـتـه شـد

$ ۲۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv448 نوع ملکویلا ۱۵۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
خرید ویلا جنگلی در چمستان :

فروش ویلای دوبلکس شهرکی در چمستان ، شمال .

فروش ویلا نوساز و قیمت مناسب در شمال ، چمستان ، مازندران ( بین آمل و چمستان ) .

این ویلای جنگلی داخل شهرک و شهرک با نگهبانی و با 3 اتاق خواب و سالن و سرویس و حمام و تراس و اشپزخانه با کابینت ام دی اف و کف ویلا سرامیک و سقف با گچبری شیک و نمای ویلا زیبا طراحی شده و دید به جنگل و دشت را دارد و حیاط بزرگ با باغچه و گلکاری و فضای پارک ماشین و درب ویلایی و نیز ویلا دارای سند مالکیت و پروانه و جواز ساخت ویلا و کنتور اب برق و گاز و دسترسی اسانی نیز با جاده اصلی امل به چمستان دارد و همچنین این ویلا در زمینی به مساحت 240 متر مربع و زیربنای ویلا 150 متر مربع و به قیمت 220 (میلیون تومان ) در شمال ، چمستان به فروش میرسد .

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این ویلای دوبلکس کنار جنگل و داخل شهرک جنگلی و با سند مالکیت و پروانه ساخت و نوساز و با نگهبانی و کنتور اب برق و گاز و 3 خواب و حیاط دار و رو به جنگل و دشت در شمال ، مازندران ، چمستان با شماره ( ) تماس حاصل فرمایید.

مشاورین املاک مدرن

Mia Kennedy

گروه مشاورین املاک مدرن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا جنگلی در چمستان با شماره (6787-913-0911) آقای سیفی تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی