ویلا شهرکی در چمستان چمستان فروخـتـه شـد

$ ۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv36 نوع ملکویلا ۱۳۰ زیربنا مساحت ۲خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
خرید ویلا شهرکی در چمستان :

فروش ویلا شهرکی با سند و گاز روشن و آب و برق و نوساز نیم پیلوت تیم املاک مدرن ی ساز و پروانه و مجوز ساخت ویلا و پایان کار و داخل شهرک اختصاصی در شمال،مازندران،نزدیک پارک جنگلی نور و بین آمل و چمستان.این ویلای شهرکی شیک دارای 2 اتاق خواب و سالن با کف سرامیک و آشپزخانه با کابینت ام دی اف شیک و بالای پیلوت یک اتاق خواب اعیان نشین با ویوی جنگلی زیبا و سرویس و حمام و باربیکیو و حیاط گلکاری و پارکینگ میباشد. ویلا در زمینی به مساحت 300(سیصد)مترمربع و بنای آن 130(یکصد و سی)متر مربع و با قیمت 210,000,000 تومان به فروش میرسد.لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این ویلای شهرکی جنگلی داخل شهرک اختصاصی بین آمل و چمستان با شماره ( 09119136787 ) تماس حاصل فرمائید.متشکریم.

جهت خرید و فروش و بازدید تعداد بیشتری از آپارتمان مغازه زمین ویلا ( جنگلی شهرکی ساحلی داخل شهرک روستائی داخل بافت سند دار شهری تجاری مسکونی ویلایی ) ثبت شده در سایت در شمال مازندران و در شهرهای آمل نور چمستان بابلسر سرخرود و اطراف به بالای صفحه قسمت خدمات مراجعه فرمائید.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در چمستان با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی