ویلا جنگلی در چمستان چمستان فروخـتـه شـد

$ ۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1837 نوع ملکویلا ۱۳۰ زیربنا مساحت ۲خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
خرید ویلا جنگلی در چمستان :

ویلا شمال فروشی در چمستان مازندران . ویلا مبله سمت جنگل با سند و قیمت مناسب در چمستان مازندران در شمال کشور
در این فایل قصد ما معرفی و پیشنهاد یک ویلا نوساز ، مبله شده با اثاثیه کامل و قیمت استثنائی در شمال  به شما میباشد ، لطفا به مشخصات این ویلا توجه نمائید :
این ویلا با مساحت کل 280 مترمربع و بنای نیم پیلوت 130 مترمربع ،  که در سال 1395 تمام کار شده و دارای 2 اتاق خواب ، سالن و آشپزخانه کاملا مبله میباشد . موقعیت مکانی ویلا ، بین شهرهای آمل و چمستان ، داخل کمربندی منتهی به کلوده محمودآباد واقع شده و ویوی گسترده ای از جنگل توسط تراس ساختمان قابل مشاهده میباشد . نمای بیرونی ویلا جنگلی به سبک سنتی با نرده های چوبی تزئین شده و حیاط هم با سنگریزه پوشانده شده است . سقف کناف شده ، آشپزخانه مجهز به کابینت ام دی اف ، مبله کامل با لوازم زندگی از جمله عناصر داخلی ساختمان هستند .
این ویلا جنگلی مستقل ، با سند شورایی ، پروانه ساخت و پایان کار ، به مبلغ 230 میلیون تومان ، توسط مشاورین مدرن املاک شمال آماده تحویل به خریداران میباشد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در چمستان با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی