ویلا جنگلی در چمستان چمستان فروخـتـه شـد

$ ۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1805 نوع ملکویلا ۱۶۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
خرید ویلا جنگلی در چمستان :

ویلا شمال . ویلا جنگلی فروشی در شمال ، استان مازندران ، چمستان ، با بنای دوبلکس نوساز

این ویلاجنگلی ، با متراژ زمین به مساحت 240 مترو بنای دوبلکس ، 160 متری که به3 اتاق خواب ، سالن بزرگ و آشپزخانه  تقسیم شده ، داخل کوچه ویلایی سمت جنگل بین چمستان و آمل قرار گرفته است . موقعیت ویلا به صورتیست که از تراس ساختمان و از داخل خانه و با پنجره هایی که تعبیه شده ، میتوان چشم انداز فوق العاده ای ازطبیعتی که در اطراف این ویلا قرار گرفته، یعنی دامنه های جنگلی رشته کوه البرز چشم اندازی ابدی دریافت کرد .
دو تا از خوابها مستر و یک اتاق خواب در طبقه پائین و دوتای دیگر در طبقه بالا بنا شده است.  کف اتاق ها سرامیک  و سقف های کارشده با کناف به همراه نورپردازی ، کاغذ دیواری های متنوع در هر اتاق ، شومینه ، لوله کشی شوفاژ و سیستم پکیج ، کمد دیواری ، از مشخصات داخلی ساختمان میباشد. برای کابینت های آشپزخانه از بهترین نوع چوب و متریال در این مجموعه استفاده شده است. حیاط به زیبایی محوطه سازی شده و مساحت زیادی سنگ فرش شده است. کلیه انشعابات آب و برق و گاز وصل است.
فاصله این ویلای جنگلی از جاده اصلی چمستان بسمت آمل در مازندران شمال ایران : 800 متر میباشد . بنابراین با صرف مدت زمان کوتاهی می توان به امکانات شهری دسترسی داشت.
قیمت اعلامی ویلا که اتمام ساخت آن در سال 97 بوده ،  380  میلیون تومان  است که به همراه سند فروشنامه ای ، جواز ساخت و پایان کار به خریداران محترم از طرف ویلا شمال مدرن عرضه خواهد شد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در چمستان با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی