ویلا شهرکی در چمستان چمستان فروخـتـه شـد

$ ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1709 نوع ملکویلا ۱۲۰ زیربنا مساحت ۲خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
خرید ویلا شهرکی در چمستان :

فروش  ویلا در شمال . ویلا نوساز در شهرکی دنج و ارام بین شهرهای آمل و چمستان در شمال استان مازندران


این ویلا جنگلی حیاط دار؛ در داخل شهرکی در محدوده جنگلی شهرستان چمستان در استان مازندران و شمال کشور واقع شده است. ویلا دارای متراژ زمین وسیع 450  متر مربع است که از این فضای بزرگ با محوطه سازی بسیار عالی، جهت ایجاد باغچه های متعدد و فضای سبز بهره گرفته شده است. همچنین دارای ظرفیت پارک چند اتومبیل می باشد.
متراژ بنا نیم پیلوت ساختمان 120 متر مربع و تعداد اتاق خواب ها خانه 2 عدد است که یکی از اتاقها در طبقه پایین به همراه سالن و آشپزخانه و دیگری در طبقه بالا قرار گرفته است. همه اتاقهای این ویلا نوساز با لوازم ضروری زندگی مبله شده و آشپزخانه دارای کابینت های خوش رنگی می باشد.استفاده از عناصری همچون سقف ها چوبی طرح دار با نورپردازی ، کف سرامیک شده ، کولر اسپلیت ، آبگرمکن و ... از دیگر ویژگی های این ویلا شهرکی به شمار میاید.
ویلا به سمت جنگل در بین آمل و چمستان واقع شده که دید خوبی را از مناظر جنگلی و دشت و چمنزار با استفاده از تراس ویلا ، دارد. از این جا تا ساحل دریای خزر نور و رویان 20 کیلومتر و تا جاده اصلی 200 متر فاصله است. ویلا از نظر مستندات رسمی تکمل بوده و قیمت فروش ویلا شهرکی در چمستان 350 میلیون تومان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مدرن املاک شمال در سایتهای مربوطه تماس حاصل نمایید.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در چمستان با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی