ویلا جنگلی در چمستان چمستان فروخـتـه شـد

$ ۴۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1683 نوع ملکویلا ۱۶۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
خرید ویلا جنگلی در چمستان :

ویلا جنگلی فروشی  در چمستان استان مازندران در شمال کشور با بنای دوبلکس و داخل شهرک


این ویلا جنگلی ، در داخل شهرکی در منطقه ای با آب و هوای معتدل و مرطوب جنگلی در استان مازندران در شمال واقع شده است. موقعیت ویلا مابین دو شهر آمل و چمستان به سمت طبیعت جنگلی شمال می باشد. چشم اندازی که از این منطقه و از تراس خانه قابل دریافت است، چشم انداز طبیعت جنگلی و درختان انبوهی است که در اطراف ویلا قرار گرفته اند. از این جا تا این طبیعت ساحلی و لب دریا نور و رویان، حدود 25 دقیقه و تا جاده اصلی آمل به چمستان 100 متر فاصله وجود دارد. فاصله ویلا تا شهر آمل نیز 5 دقیقه است.
ساخت ویلا شهرکی در سال 97 پایان گرفته و با استفاده از متریال های باکیفیت در ساخت و تزیین بنا، ویلا از جلوه زیبایی برخوردار شده است.  معماری بنا جلوه ای محکم و استوار داشته و سرتاسر سطح آن با سنگ نمای خوش رنگ پوشانده و تزیین شده است. ساختمان از تراس بزرگی برخوردار بوده که چشم اندازی عالی را از طبیعت های جنگلی اطراف برای ساکنین به همراه می آورد.
مساحت زیادی از حیاط ویلای فروشی  به باغچه و محیط گلکاری شده اختصاص یافته است و در آن  گل ها و گیاهان و درختچه های متنوعی کاشته شده است. کف حیاط نیز سنگ فرش شده است. با متراژ زمین 230 متر مربع و بنا 160 متر مربع ، فضای داخل خانه متشکل از 3 اتاق خواب، یک سالن و آشپزخانه تقسیم شده است. از ویژگی های دیگر ویلا جنگلی می توان به سقف های ساختمان از نوع کاذب و سه بعدی ، کاغذ دیواری های طرح دار و مدل نقاشی ، کف سرامیک شده  و آشپزخانه که از کابینت ها از نوع ام دی اف در هماهنگی با طرح و رنگ داخلی و سینک دو قلو و اجاق گاز رومیزی مجهز شده است و همچنین درب ضدسرقت و پنجره های دوجداره بزرگ و نورگیر و تراس رو به جنگل می توان اشاره کرد.
قیمت فروش این ویلا نوساز ، 465 میلیون تومان است. لازم به ذکر است که تمام انشعابات آب و برق و گاز ویلا نصب شده است. ویلا از نظر مستندات رسمی از قبیل سند تک برگ و جواز ساخت تکمیل است و با خیال راحت می توانید از طریق سایت ویلا شمال اقدام به خرید آسان نمایید.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در چمستان با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی