ویلا شهرکی در چمستان چمستان فروخـتـه شـد

$ ۳۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1575 نوع ملکویلا ۱۶۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
خرید ویلا شهرکی در چمستان :

فروش ویلا جنگلی داخل شهرک در چمستان در شمال کشور استان مازندران

خانه ویلایی فوق داخل شهرکی در منطقه جنگلی و خوش آب و هوا در زمینی به مساحت 260 متر مربع و بنا آن 160 متر مربع به همراه 3 اتاق خواب است. قیمت اعلامی فروش ویلا به همراه سند مالکیت تک برگ، پروانه ساخت و پایان کار 390 میلیون تومان می باشد.

سبک معماری ویلا رومی بوده و با پوشش سطح گچ، به روی هم جلوه ای ناب را رقم زده است. ستون های استوانه ای شکل و نرده کاری کلاسیک بخشی از مشخصات سبک رومی ساختمان می باشد. فضای داخل ویلا به 3 اتاق خواب یک سالن بزرگ و آشپزخانه تقسیم شده که کف همگی آن ها سرامیک کاری شده و از سقف های کاذب با نورپردازی برای دکوریزه کردن فضای آن ها استفاده شده است. لازم به ذکر است که یک اتاق خواب در طبقه پایین و دو تای دیگر در طبقه بالایی جای گرفته اند که توسط یک راه پله با نرده های فلزی به یکدیگر متصل می شوند.

از فضایی که به حیاط خانه تعلق یافته، به نحو احسنت استفاده شده است. محوطه سازی حیاط این مساحت را به چند باغچه تقسیم کرده که در آن با سلیقه خوبی گل ها و گیاهان و درختچه های تزیینی کاشته شده اند. مابقی مساحت حیاط سنگ فرش شده است و یک آلاچیق نیز برای لذت از این محیط زیبا تعبیه شده است. در ضمن فضایی که در زیر نیم طبقه بالایی ساختمان به وجود می آید، می تواند به عنوان پارکینگ مسقف مورد استفاده قرار گیرد.

طبیعت اطراف این ویلا را مناظر دشت و چمنزار و باغات تشکیل می دهد که تراس خانه می توان دید خوبی بدان آن ها داشت، برای دسترسی به جاده اصلی و امکانات رفاهی این ویلا تا شهر چمستان و شهر نور و دریا و ساحل نور با فاصله 20 کیلومتری لازم است که حدودا 20 دقیقه با اتومبیل زمان می برد. فاصله شهرک تا جاده اصلی آمل به چمستان نیز 1 کیلومتر است.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در چمستان با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی