ویلا جنگلی در چمستان چمستان فروخـتـه شـد

$ ۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1425 نوع ملکویلا ۱۴۰ زیربنا مساحت ۲خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
خرید ویلا جنگلی در چمستان :

ویلایی با نما شیک و کیفیت بالا در معماری و طراحی داخلی، که با نوع بنا نیم پیلوت در داخل کوچه ای دنج و ویلایی نشین، در بین دو شهر آمل و چمستان قرار گرفته اند. مناطق ویلایینشین شهر چمستان، از طبیعت و آب و هوای جنگلی منطقه بهره می برند، و به علت دوری نسبی که این مناطق از ساحل دریای خزر دارند، ویلاهای ساخته شده در این مناطق از قیمت پایینی برخوردارند و مناسب کسانی است که با صرف بودجه ای محدود خواهان لذت بردن از آرامش و آب و هوای پاک و معتدل شمال کشور، استان مازندران هستند. 

 

ویلا از متراژ زمین 300 متر و بنا 140 متری برخرودار است، و شامل  دو اتاق خواب، یک سالن و آشپزخانه میشود که یک اتاق خواب در طبقه پایین و دیگری در طبقه بالایی قرار گرفته است. طراحی داخلی خانه به نسبت قیمت ارزان ویلا، از کیفیت خوبی بهره می برد. سقف های زیبای کاذب، کف سرامیک شده، و گچ کاری مناسب ساختمان، از ویژگی های فضای داخلی ساختمان هستند. نمای ساختمان، با سنگ نمای خوش رنگی که کلیه سطح روبه رویی ساختمان را پوشانده شده است و در عین سادگی، جلوه زیبایی را از بیرون به ساختمان بخشیده است.

 

ویلا تا جاده اصلی آمل به چمستان، 2 کیلومتر و تا ساحل دریای خزر نور 15 کیلومتر فاصله دارد که پیمودن این مسیر با اتومبیل سواری حدود 15 دقیقه طول می کشد. طبیعت اطراف این ویلا را، باغات و درختان انبوهی تشکیل داده که در سرتاسر این منطقه گسترده شده اند و چشم اندازی عالی را برای ساکنین فراهم آورده اند.

 

ویلا از مستندات رسمی پروانه ساخت و پایان کار بهره می برد و دارای کنتور های آب ، برق و گاز است که کار اتمام ساخت آن در سال 1396 صورت پذیرفته است و از این رو ساختمانی نوساز به حساب می آید. قیمت اعلامی این ویلا 240 میلیون تومان است که قیمتی مناسب و ارزان با توجه به ویژگی هایی است که از ان برخوردار است.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در چمستان با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی