ویلا جنگلی در چمستان چمستان فروخـتـه شـد

$ ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1417 نوع ملکویلا ۱۴۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
خرید ویلا جنگلی در چمستان :

شهر چمستان، یکی از شهرهای ویلایی نشین در شمال کشور، استان مازندران که دارای طبیعتی با مناظر و آب و وهوای جنگلی است. این شهر بین دو شهر آمل و نور قرار گرفته است و فاصله ای تقریبا 10 دقیقه ای از این دو شهر دارد. به علت فاصله 20 کیلومتری که ویلاهای این مناطق از ساحل دریای خزر نور دارند، اغلب از قیمت ارزان و مناسب خریدی برخوردارند که آن ها را به انتخابی خوب برای افرادی که با صرف بودجه محدودتری به دنبال اقامت و لذت بردن از هوای پاکیزه و آرامش در جریان شمال کشور هستند می کند.

 

این ویلا با نوع بنا نیم پیلوت در شهرکی در فاصله 1 کیلومتری از جاده اصلی واقع شده است که از متراژ زمین 235 متر و بنا 140 متر برخوردار است. این مساحت، حیاط بزرگی را برای ویلا پدید آورده است که این حیاط با محوطه سازی زیبای خود یکی از نکات برجسته مربوط به ویلا است. مساحت قابل توجهی از حیاط را باغچه هایی که در ان گل های تزیینی و درختچه های متفاوتی کاشته شده اند در بر میگیرد و در گوشه حیاط از دروازه آهنی تا پله ورودی، آب نمای زیبایی قرار گرفته است.

 

به نسبت قیمت ارزان، ویلا از معماری با کیفیت و نما زیبایی برخوردار است که نمای آن با نرده کاری ها ستون های استوانه ای که سقف های تراس خانه را نگه می دارند، با سنگ نما تزیین و پوشیده شده اند. از روی تراس خانه، میتوان دید بسیار خوبی از مناظر طبیعی اطراف، که شامل درختان انبوه و باغات اطراف شهرک می شود دریافت کرد.

 

ساختمان دارای 3 اتاق خواب است که2 اتاق خواب در طبقه بالایی و 1 اتاق خواب دیگر در طبقه پایین به همراه سالن و آشپزخانه قرار گرفته اند. کف سرامیک شده اتاق ها و کاغذ دیواری هایی که دیوارهای خانه را تزیین کرده، و سقف های کاذب و سقف های کار شده با چوب با نورپردازی، از ویژگی های شایان ذکر مربوط به فضای داخل خانه است . از طریق پنجره های آفتاب گیری که در خانه تعبیه شده، نور طبیعی روز راه خود را به فضای داخل پیدا می کند و همچنین این امکان را به ساکنین می دهد تا از داخل خانه به طبیعت بیرون و حیاط دید داشته باشند. لازم به ذکر است که ویلا از نظر امنیت م در وضعیت خوبی به سر برده و دوربین های مداربسته و نگهبانی 24 ساعته شهرک بهره می برد.

 

قیمت اعلامی این ویلا 300 میلیون تومان است که قیمتی مناسب و ارزان برای خرید ویلا در مازندران به حساب می آید و با سند مالکیت شخصی و پروانه ساخت و پایان کار، به خریداران عرضه خواهد شد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در چمستان با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی