ویلا شهرکی در چمستان چمستان فروخـتـه شـد

$ ۳۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1416 نوع ملکویلا ۱۵۰ زیربنا مساحت ۲خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
خرید ویلا شهرکی در چمستان :

این ویلا با نوع بنا دوبلکس، متراژ زمین به مساحت 230 متر و بنا 150 متر و 2 اتاق خواب، در شهر چمستان ، در داخل شهرکی جنگلی قرار گرفته است. شهر چمستان، بین دو شهر آمل و نور قرار گرفته است که به ترتیب از شهر آمل 5 دقیقه و از ساحل دریای خزر نور 20 کیلومتر فاصله دارد که معادل زمانی تقریبا 20 دقیقه با اتومبیل سواری می شود. منطقه ای که ویلا در ان واقع شده، از آب و هوا و طبیعت جنگلی برخوردار بوده و چشم اندازی که از روی تراس ها و از داخل خانه از طریق پنجره های آفتاب گیر خانه می توان دریافت کرد، همین مناظر درختان انبوه و باغاتی است که در اطراف شهرک قرار گرفته اند.

 

فضای داخلی ساختمان به 2 اتاق خواب و سالن و آشپزخانه ای بزرگ تقسیم شده است که کف همگی ان ها سرامیک کاری شده و برای تزیین و پوشش دیوارها از کاغذ دیواری های طرح دار و رنگی استفاده شده است ، سقف های طبقه پایین خانه از نوع سقف های کاذب بوده و سقف های طبقه بالا با طرح چوب کار شده اند. این سقف های کاذب در آشپزخانه که به سالن متصل است نیز استفاده شده و به کابینت های ترک در دو رنگ سفید و قهوه ای رنگ چوب مجهز شده است. لازم به ذکر است که هر دو اتاق خواب خانه مستر بوده، یعنی مجهز به سرویس بهداشتی و حمام جداگانه هستند.

 

ساختمان از معماری با کیفیتی بهره می برد و اتمام کار آن در سال 1397 صورت پذیرفته است. نمای رو به رویی ساختمان کاملا با سنگ کار شده که این موضوع به صورت پیوسته در نرده کاری و پله ها نیز رعایت شده است. از اختلاف بین متراژ و بنا، حیاط بزرگی نصیب ساختمان شده که کف آن سنگ فرش شده و در ان باغچه های متعددی که گل های تزیینی و درختچه های متنوعی در ان کاشته شده، تعبیه شده است.

 

در کل این ویلا مخصوص کسانی است که به طبیعت و آب و هوای جنگلی علاقه دارند چون فاصله ویلاهای واقع شده در چمستان تا ساحل دریا همان طور که گفته شد حدودا 20 دقیقه زمانی طول می کشد و البته به همین دلیل از قیمت مناسب تر برای خرید برخوردارند که میتواند انتخابی عالی برای کسانی باشد که با بودجه کم خوهان اقامت در ویلاهای باکیفیت در شمال کشور و لذت بردن از آرامش موجود در آن هستند. فاصله شهرک تا جاده اصلی نیز 1 کیلومتر بوده که تقریبا معادل 1 دقیقه زمانی می شود.

 

ویلا از نظر مستندات رسمی تکمیل بوده و با سند مالکیت، پروانه ساخت و پایان کار ، به قیمت ارزان و مناسب 320 میلیون تومان آماده تحویل به خریداران محترم توسط نمایندگان ویلا مازندران مدرن می باشد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در چمستان با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی