ویلا شمال در چمستان چمستان فروخـتـه شـد

$ ۳۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1150 نوع ملکویلا ۱۵۰ زیربنا مساحت ۲خواب
  • ویلا شمال ویلا در چمستان
  • ویلا شمال ویلا در چمستان
خرید ویلا شمال در چمستان :

ویلا شمال فروشی . ویلا همکف استخر دار با قیمت مناسب در چمستان در شمال کشور استان مازندران ویلا شمال استخردار در چمستان که در ابتدای جاده آمل به چمستان با فاصله زمانی حدود 4 دقیقه به آمل و 12 دقیقه به چمستان در منطقه خوش آب و هوا و جنگلی در زمینی به مساحت 400 متر مربع و متراژ بنا 150 متر مربع قرار دارد که با قیمت بسیار مناسب و ارزان 310 میلیون تومان که توسط مشاورین مدرن املاک با سه شعبه فعال در استان و سابقه درخشان در فروش بالای ویلا در سرتاسر استان که این ویلا همکف مستقل در چمستان به فروش میرسد. ویلا شمال . ویلا نوساز با ساختمان ویلایی همکف (فلت ) با نمای سنگ دارای جواز ساخت و پایان کار و انشعابات آب ، برق ، گاز و حیاط با باغچه با درخت و گلکاری شده و استخر و آلاچیق ، سالن بزرگ و شیک و با پنجره های سرتاسری تا کف و دید عالی به محوطه زیبای حیاط و کف سرامیک و سقف زیبا با دکور زیبا و نورپردازی شده ، آشپزخانه بزرگ و مجهز به کابینت ام دی اف و 3 اتاق خوابه که هر یک از اتاق ها دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجزا به صورت مستر میباشد و تراس بزرگ و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی میباشد که به صورت مستقل در کوچه ای دنج و ویلایی نشین در چمستان قرار دارد. 

ویلا شمال فروشی . ویلا همکف مستقل در چمستان با جواز ساخت و استخر دار با سه اتاق خوابه مستر و حیاط دار با باغچه و درخت و آلاچیق که با قیمت بسیار مناسب و ارزان در شمال کشور استان مازندران به فروش میرسد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شمال در چمستان با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شمال