ویلا شمال در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۵۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv935 نوع ملکویلا ۲۸۰ زیربنا مساحت ۴خواب
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
خرید ویلا شمال در نوشهر :

ویلا نوشهر داخل شهرک با بنای تریبلکس و قیمت مناسب و شرایط پرداخت نقد و اقساطی

خرید ویلا قبل از بنجکول نزدیک به نوار ساحلی و دریای شمال در نوشهر با ویوی جنگلی و نزدیک به سیسنگان و ونوش و انارور

 

ويلا تريبلكس شهركي در حاشيه جنگلي در منطقه خوش آب و هوا و ويلايي نشين  در نوشهر كه در جاده رويان به نوشهر در نزديكي سيسنگان قرار دارد   با فاصله ٦٠٠ متري به دريا و ٥٠٠ متري با جاده اصلي و با دسترسي راحت به مراكز رفاهي و خريد و همچنين ساحل و درياي نوشهر كه هم مزيت منطقه خوش آب و هواي جنگلي را دارد و هم دسترسي به دريا را داراست و هم از امنيت داخل شهرك برخوردار است و با ساختمان تريبلكس و امكانات فول در شمال كشور مازندران در شهر توريستي نوشهر به فروش ميرسد.
ساختمان اين ويلاي جنگلي تريبلكس نوساز بوده   و داراي نمايي  و شيك و كار شده با سنگ آنتيك و آجرنما و تیم املاک مدرن ي ساز و داراي سالن بزرگ و سقف كار شده با چوب و نورپردازي و بخشي از ديوار نيز كار شده با سنگ آنتيك و شومينه زيبا و تراس بزرگ با ديد به جنگل و محوطه شهرك و دريا و آشپزخانه بزرگ و مجهز با كابينت ام دي اف و ٤ خواب و سرويس بهداشتي ايراني و فرنگي.
ويلاي تريبلكس در شهرك سمت جنگل داراي حياط زيبا و محوطه سازي شده زيبا با گل و درختكاري شده و همچنين جواز ساخت و تمامي انشعابات (آب، برق، گاز) و نگهباني دايمي در شهرك در منطقه ويلايي نشين  از نوشهر  در نزديكي پارك جنگلي سيسنگان در شمال كشور گزينه مناسبي براي خريد ويلا تريبلكس شهركي در دامنه جنگل با تمامي امكانات شمال نوشهر ميباشد.
اين ويلا تريبلكس نوساز فروشي در شهرك جنگلي در نوشهر با زميني به مساحت ٢٣٠ متر مربع و متراژ بنا ٢٨٠ متر مربع با قيمت بسيار مناسب ٥٨٠ ميليون تومان در منطقه خوبي در  نوشهر در شمال كشور استان مازندران قرار گرفته است و با شرايط بسيار عالي و تمامي امكانات توسط مشاورين نامي و معتبر مدرن املاك در شمال مازندران به فروش ميرسد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید این ویلا شهرکی با قیمت مناسب و ویوی جنگلی بنجکول نوشهر و نزدیک سیسنگان و ونوش و انارور دارای بنای شیک نوساز تریبلکس نزدیک به نوار ساحلی دریای شمال در شهرکی ویلایی نشین لطفا با شماره ( 09119136787 ) تماس حاصل فرمایید

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شمال در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شمال