ویلا ساحلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۲,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv512 نوع ملکویلا ۳۰۰ زیربنا مساحت ۴خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا ساحلی در نوشهر :

ویلا ساحلی شهرکی در نوشهر لب آب دریا و ساحل

فروش ویلا دوبلکس با پایان کار و جواز ساخت و داخل شهرک ساحلی پلاک اول دریا و قواره اول ساحل کنار دریا در مازندران نوشهر 

 

این ویلای ساحلی دوبلکس شهرکی دارای 4 اتاق خواب مستر ، سرویس ایرانی و فرنگی مجزا در طبقات بالا و پایین ، اشپزخانه با کابینت ام دی اف ، حیاط بزرگ با فضای سبز زیبا و شیک طراحی شده در قواره لول دریا و کنار ساحل با فضای گل کاری شده با ویوی دریا و مدارک کامل قانونی ساخت ویلا و پایان کار آن  و با انشعابات کامل وصل و شامل آب و برق و گاز روشن و قابل استفاده . این ویلای لب ساحل و قواره اول دریا دارای بنای دوبلکس ساحلی با وبو و دید به دریا و چشم انداز زیبا به ساحل در تراس شمال و چشم انداز و ویوی بسیار زیبا و دلپسند در تراس جنوبی ابن وبلای شهرکی در ساحل شهر نوشهر با ساحل اختصاصی برای این ویلا در شهرک با نگهبانی دایمی شبانه روزی 24 ساعته در داخل شهرک می باشد . لازم به ذکر است که این شهرک از ابتدای جاده شروع و تا انتهای ساحل در کنار آب امتداد و ادامه می یابد و این شهرک جزو شهرک های ساخته شدهدر نوشهر می باشد که جاده به ساحل نامیده می شود همچنین این ویلای کنار آب و قواره اول دریا در شهرکی با ساحلی اختصاصی و نگهبانی دایمی دارای زمینی شهرکی با موقعیت عالب داخل بافت مسکونی در شهرک ساحلی  به مساحت 850 متر مربع و زیربنای این ویلا با پروانه ساخت و پابان کار قانونی این ویلا به متراژ 300 متر مربع با 4 اتاق خواب بزرگ و زیبا و مستر با ویو دریا به قیمت 500,000,000 ,2 تومان به فروش میرسد .

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلای ساحلی داخل شهرکی با ساحل اختصاصی و نگهبانی دایمی در 24 ساعت شبانه روز و ساخت ویلایی بسیار شیک و لوکس با قیمت مناسب برای خرید شامل مدارک قانونی کامل ویلا اعم از پروانه ساخت و پایان کار و سند تک برگ شش دانگ در پلاک اول دریا و قواره اول ساحل داخل  شهرک کنار آب از جاده به دریا در تمام مناطق استان مازندران در شمال کشور  و همچنین خرید این ویلای داخل شهرک ساحلی با نگهبانی ساحلی و دوبلکس شیک و با ویو دریا و جنگل و داخل با آب برق گاز در شمال مازندران نوشهر با شماره ( ) تماس حاصل فرمائید .
با تشکر (گروه مشاورین املاک مدرن)
 

مشاورین املاک مدرن

Mia Kennedy

گروه مشاورین املاک مدرن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا ساحلی در نوشهر با شماره (6787-913-0911) آقای سیفی تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی