ویلا جنگلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1891 نوع ملکویلا ۳۳۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا جنگلی در نوشهر :

ویلا جنگلی نوشهر . ویلا سمت جنگلهای مازندران در نوشهر . خرید ویلا نوشهر . ویلا در نوشهر . ویلا جنگلی سنددار نوشهر . خرید ویلا مبله شیک در نوشهر . ویلا با تراس و شاه نشین و ویوی زیبای جنگل و دریا. خرید ویلا نوشهر . ویلا فروشی مازندران در نوشهر با بنای تریبلکس نوساز ، شاه نشین و فول مبله .

توجه کسانی که علاقه مند به خریدن ویلای بسیار شیک و لوکس در مازندران هستند را به این ویلای بی نظیر جلب مینمائیم : ویلا جنگلی داخل کوچه ویلایی کنار جنگل با دید به دریا و جنگل در منطقه توریستی ونوش بین رویان و نوشهر با بنای تریبلکس ، با متراژ زمین به مساحت 250 متر به علاوه بنای 330 متری که به 3 اتاق خواب ، شاه نشین ، سالنهای بزرگ و آشپزخانه تقسیم شده ، قرار گرفته است. حیاط ویلا فروشی ، دارای باغچه های مملو از انواع گلها و گیاهان و مسیرهای موزاییک شده است .

موقعیت ویلا به گونه ای است که از 2 تراس و پنجره های بزرگ ساختمان ، میتوان چشم انداز همزمان از دو طبیعتی که در اطراف این شهرک قرار گرفته، یعنی ساحل دریای خزر و دامنه های جنگلی رشته کوه البرز چشم اندازی ابدی دریافت کرد.

مقدار فواصل شهرک تا این طبیعت ها و جاده اصلی به شرح زیر است :

فاصله ویلای سنددار سمت جنگل از جاده اصلی رویان به پارک جنگلی سیسنگان و نوشهر : 800 متر

فاصله از دریا و لب ساحل ونوش بین رویان و نوشهر : 1000 متر

فاصله ویلا تریبلکس از جنگلهای سمت منطقه ونوش نوشهر : 400 متر

نمای بیرون و داخل ویلا چوب کار شده است . این ویلا جنگلی مدرن با اسباب و لوازم شیک مبلمان شده ، کف اتاق ها سرامیک و سقف های کارشده با چوب به همراه نورپردازی ، سونا و جکوزی ، کابینتهای شیک آشپزخانه فضای داخلی ویلا جنگلی را در برمیگیرد . همچنین دوربین مداربسته و دزدگیر جهت امنیت بیشتر ساختمان نصب و کلیه انشعابات آب و برق و گاز وصل است.

قیمت اعلامی ویلاجنگلی که در سال 95 اتمام کار شده ، 950 میلیون تومان است که به همراه سند تک برگ، جواز ساخت و پایان کار به خریداران محترم از طرف مجموعه مشاورین مدرن املاک شمال عرضه خواهد شد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی