ویلا جنگلی در نوشهر نوشهر

$ ۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1890 نوع ملکویلا برایفروش ۲۴۰متر زیربنا ۴خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا جنگلی در نوشهر :

 

ویلا جنگلی شهرکی نوشهر . ویلا در نوشهر . خرید ویلا نوشهر . ویلا داخل شهرک جنگلی . ویلا سنددار لوکس . ویلا دوبلکس با سند مالکیت در نوشهر شمال .

توجه علاقه مندان به خریدن ویلای شیک و لوکس در مازندران را به این ویلای بی نظیر جلب مینمائیم : ویلا جنگلی شهرکی در شمال کشور و داخل مجتمع ویلایی در منطقه توریستی آویدر در نوشهر مازندران ، قرار گرفته است. موقعیت ویلا به گونه ای است که از تراس بزرگ ساختمان و با پنجره های بزرگی که تعبیه شده، میتوان چشم انداز همزمان از دو طبیعتی که در اطراف این شهرک قرار گرفته، یعنی ساحل دریای خزر و دامنه های جنگلی رشته کوه البرز چشم اندازی ابدی دریافت کرد. مقدار فواصل شهرک تا این طبیعت ها و جاده اصلی به شرح زیر است : فاصله از جاده اصلی رویان بسمت نوشهر 700 متر، فاصله از دریا و لب ساحل منطقه اویدر بین نوشهر و رویان در شمال ایران 900 متر و فاصله از جنگل و دامنه کوه محله اویدر در نوشهر مازندران 500 متر میباشد . با متراژ زمین به مساحت 300 متر به علاوه بنای دوبلکس 240 متری که به 4 اتاق خواب ، سالنهای بزرگ ، آشپزخانه تقسیم شده ، که یکی از اتاق خوابها مستر ، کف تمامی این اتاق ها به همراه اتاق اصلی سرامیک شده و سقف های کارشده با کناف به همراه نورپردازی، شومینه دیواری در هر طبقه ، استفاده از بهترین متریال ها برای دیوارپوش ها ، فضای داخلی ویلا جنگلی را در برمیگیرد . برای کابینت های آشپزخانه از بهترین نوع چوب و متریال های درجه 1 در این مجموعه استفاده شده است. حیاط بزرگ و زیبا ، دارای باغچه های مملو از انواع گلها و گیاهان بسیار ماهرانه و زیبا محوطه سازی شده است .مسیرسازی شهرک مهندسی و اصولی بوده و دارای نگهبانی تمام وقت می باشد. ویلا شهرکی در سال 96 اتمام کار شده و کلیه انشعابات آب و برق و گاز وصل است.

قیمت اعلامی ویلاشهرکی ، 800 میلیون تومان است که به همراه سند تک برگ ششدانگ ، جواز ساخت و پایان کار به خریداران محترم از طرف مجموعه مشاورین جهان املاک شمال در شعبه نوشهر عرضه خواهد شد.

مشاورین املاک مدرن

Mia Kennedy

گروه مشاورین املاک مدرن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا جنگلی در نوشهر با شماره (6787-913-0911) آقای سیفی تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی