ویلا جنگلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۶۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1736 نوع ملکویلا ۳۱۲ زیربنا مساحت ۴خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا جنگلی در نوشهر :

ویلا شمال . فروش ویلا جنگلی  مستقل با سند تک برگ در نوشهر مازندران در شمال کشور


ویلا شمال جنگلی به صورت مستقل، داخل کوچه ویلایی سمت جنگل در علی آباد عسگرخان نوشهر قرار گرفته است. این منطقه جزو بهترین مناطق ویلایی در شمال و قابل دسترسی راحتی است که از اینجا به دریا و جنگل و جاده اصلی وجود دارد. این فواصل به شرح زیر است :


فاصله از جاده اصلی رویان به نوشهر  :150  متر
فاصله از دریا و ساحل نوشهر  : 300 متر
فاصله از جنگل های علی آباد عسگرخان نوشهر : 800 متر


همان طور که گفتیم ویلا به سمت جنگل بنا شده و به لطف تراس بزرگ خانه، یک دید عالی را میتوان از چشم انداز کوه های جنگلی البرز ، و البته شالیزار ها و دیگر مناطق ویلایی نشین اطراف دریافت کرد. ویلا با 4 اتاق خواب و نوع بنا دوبلکس، دارای متراژ زمین 400متر مربع و بنا 312 متر مربع است که از حیاط بزرگی بهره میبرد. این حیاط با فضای سبزی که با پوشش گیاهی انبوه برای ساختمان به ارمغان آورده، جلوه دلنوازی را بدان بخشیده است. یک خواب از 3 اتاق خواب در طبقه پایین قرار گرفته و دو تای دیگر در طبقه بالایی جای گرفته اند که هر 2 آن ها دارای سرویس بهداشتی و حمام جداگانه است. در معماری داخلی خانه از متریال ها و عناصر با کیفیتی استفاده شده است که ضمن کارآیی زیبایی را نیز به خانه بخشیده است، سقف های کاذب با نورپردازی ، سقف های چوبی ، کابینت های خوش رنگ استفاده شده در اشپزخانه نمونه ای از آن هاست . کلیه انشعابات ویلا مستقل جنگلی وصل بوده و از دیگر ویژگی های ویلا می توان به درب ضد سرقت و پنجره های دوجداره بزرگی که ضمن هدایت نور به داخل دید عالی از داخل به بیرون را فراهم می آورد، اشاره کرد. محوطه ای که به عنوان حیاط خانه در نظر گرفته شده است با سنگریزه ها فرش شده است و مساحتی از دو حاشیه کناره آن،به باغچه خانه و فضای گل کاری شده اختصاص یافته است.
قیمت اعلامی ویلا نوساز ، 680 میلیون تومان است که توسط نمایندگان مدرن املاک شمال در شعبه نوشهر، به همراه سند، جواز ساخت و پایان کار آماده تحویل به خریداران علاقه مند به خرید ویلاهای دارای چشم انداز توامان از دریا و جنگل است.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی