ویلا شهرکی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۱,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1702 نوع ملکویلا ۲۷۰ زیربنا مساحت ۴خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
خرید ویلا شهرکی در نوشهر :

 

ویلا شمال . خرید ویلا جنگلی دوبلکس داخل شهرک در نوشهر مازندران در شمال کشور


این ویلا جنگلی در شمال ، هم از موقعیت جغرافیایی عالی برخوردار است و هم کیفیت بالای مربوط به ساختمان. ویلا در نوشهر، سمت جنگل در منطقه ویلایی صلاح الدین کلا نوشهر بسمت رویان ، در داخل شهرک واقع شده است. موقعیت این منطقه مابین کوه های جنگلی البرز و ساحل دریای خزر نوشهر بوده و از این رو دسترسی ساده ای از اینجا به این دو طبیعت و همچنین جاده اصلی برقرار است. از آن جا که ویلا دوبلکس به سمت جنگل بنا شده، از روی تراس و حتی از داخل خانه هم می توان به کوه های پردرخت البرز دید داشت. فواصل ویلا از این مناطق به شرح زیر است :


فاصله ویلای شهرکی از جاده اصلی سمت نوشهر به رویان و نور در شمال کشور ایران : 200 متر
فاصله از دریای منطقه صلاح الدین کلا نوشهر : 400 متر
فاصله از جنگل های شمال سمت اطراف نوشهر در مازندران شمال : 500 متر


متراژ زمین ویلا 400 متر و بنا 270 متر مربع است که دارای 4 اتاق خواب، یک سالن بزرگ و آشپزخانه است. کف خانه سرامیک کاری شده و از سقف های کناف و چوبی با نورپردازی بهره می برد. 1 اتاق خواب در طبقه پایین قرار گرفته و 2 اتاق خواب دیگر در طبقه بالا که این دو مستر بوده و دارای سرویس بهداشتی و حمام جداگانه اند. آشپزخانه از کابینت های ترک و مرغوب بهره مند است . محوطه سازی حیاط از دیگر مزیت های برجسته این ویلاشهرکی است که با درختکاری های منظم فضای سبز عالی را برای ساختمان رقم زده است. از دیگر ویژگی ها می توان به نرده کاری استیل در تراس و ایوان و پنجره های آفتاب گیر دو جداره اشاره کرد.


این شهرک بسیار زیبا مسیرسازی شده با نگهبانی دائمی جهت رفاه و آسایش ساکنین محترم بنا گردیده است.


اتمام کار ساختمان در سال 1397 صورت پذیرفته و انشعابات آن کاملا وصل شده است. قیمت فروش ویلا 1/050 میلیارد تومان است که با سند در دست اقدام و جواز ساخت آماده تحویل به علاقه مندان ویلا جنگلی شهرکی در نوشهر می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت ویلا شمال تماس حاصل نمایید.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی