ویلا شهرکی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1652 نوع ملکویلا ۳۸۰ زیربنا مساحت ۵خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
خرید ویلا شهرکی در نوشهر :

فروش ویلای جنگلی شهرکی نوساز در شمال کشور استان مازندران شهرستان نوشهر


این ویلای جنگلی در یکی از بهترین و شیک ترین شهرکها در یک منطقه جغرافیایی عالی در شهرستان نوشهر قرار دارد .  متراژ زمین ویلا 750 متر مربع و بنا 380 متر مربع است. تعداد 5 اتاق خواب با سرویس بهداشتی و حمام مخصوص برای هر یک در این ویلا بنا شده است که با سرویس اصلی سالن، تعداد کل سرویس های خانه 6 عدد می شود. 2 تا از اتاق خواب ها در طبقه پایین با سالن و آشپزخانه، و 3 اتاق خواب دیگر در طبقه بالا جای گرفته اند. برخوردار بودن از فضایی مختص به سونا و جکوزی در این ویلا بر مزایای آن می افزاید.. در مورد فضای داخلی باید اشاره کنیم که در کنار هم قرار گرفتن این قابلیت ها  باعث زیبایی فضای خانه شده است: سقف های کاذب با نورپردازی های رنگارنگ، دیوارپوش های طرح دار، سرامیک های مرغوب کف خانه، و لوسترها نمونه ای از این موارد است. کابینت های آشپزخانه از نوع ترک بوده و به حالت جزیره ، دارای سینک دو قلو، اجاق گاز رومیزی و هود آشپزخانه است.
به علت سبک معماری ویلا به شیوه ای مدرن و متفاوت ، چند تراس را نصیب خانه کرده که از روی آن می توان به محیط شهرک و طبیعت پیرامون اشراف داشت. حیاط خانه سنگ فرش شده و در فضای خالی بین سنگ ها چمن کاری صورت پذیرفته است. تقریبا کل حیاط ویلا جنگلی با گل ها و گیاهان و درختچه های متنوعی احاطه شده است.
تمامی انشعابات ویلا وصل شده و اتمام کار آن در سال 1397 صورت پذیرفته است. با به همراه داشتن سند مالکیت و پایان کار، این ویلا شهرکی در نوشهر 2 میلیارد تومان قیمت گذاری شده است که توسط نمایندگان املاک مدرن در مازندران در نوشهر به خریداران محترم عرضه میگردد.
لازم به ذکر است که این ویلای جنگلی شیک داخل شهرک برندی واقع گردیده که فضای سبز مملو از پوشش گیاهان متنوع  و مسیرسازی استاندارد شهرک بر ویژگی های این ویلا جنگلی افزوده است . جهت رفاه  ساکنین شهرک دارای نگهبانی 24 ساعته است.
از نظر موقعیت جغرافیایی هم  ویلای فروشی در وضعیت خوبی قرار میگیرد. با فاصله 900 متر از ساحل دریای خزر  و 700متری از جاده اصلی نوشهر و فاصله 1000 متری از جنگل ، ساکنین میتوانند همزمان دسترسی ساده ای به ساحل دریا و جنگل و حاشیه جاده اصلی داشته باشند.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی