ویلا شهرکی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۱,۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1642 نوع ملکویلا ۲۵۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
خرید ویلا شهرکی در نوشهر :

فروش ویلا جنگلی داخل شهرک استخردار در نوشهر استان مازندران شمال ایران


بدون تردید این ویلا جنگلی با امکانات و معماری زیبای خود در یکی از بهترین مکانهای  شمال کشور می تواند نظر شما را به خود جلب کند. ویلا در داخل شهرکی جنگلی در محدوده شهرستان نوشهر واقع شده است. شهرک فاصله کمی تا دریا و جنگل دارد بدین دلیل که موقعیت مکانی آن در نوار باریک مابین کوه های جنگلی البرز و ساحل دریای خزر میباشد. یعنی فاصله ویلا و شهرک از جاده اصلی رویان به نوشهر در مازندران  500 متر و فاصله ویلا جنگلی از دریای منطقه نخ نوشهر 700 متر و همچنین فاصله ویلا از جنگل های منطقه ویلایی نخ شمال نوشهر  300 متر می باشد. بنابراین به راحتی و با صرف کمترین زمان ممکن می توان هم از ساحل زیبای نوشهر و هم از جنگل و هم از فروشگاهها و رستوران های حاشیه جاده اصلی بهره مند گردید.


متراژ زمین ویلا 400 متر مربع و بنا دوبلکس آن 250 متر مربع است. ساختمان دارای 3 اتاق خواب است که 2 تای آن ها در طبقه پایین و دیگری در طبقه بالا قرار گرفته است. 2 اتاق خواب مستر بوده و دارای سرویس بهداشتی و حمام جداگانه است که با سرویس اصلی سالن تعداد کل سرویس ها 3 عدد میشود. کف اتاق ها سرامیک کاری شده و سقف ها از نوع کاذب کار شده اند . کابینت های ترک، شومینه معلق فلزی  و یک استخر روباز از ویژگی های ممتاز دیگر ویلاست.


معماری ویلا به شیوه رومی صورت پذیرفته است. سرتاسر نمای ساختمان با پوشش گچ تزیین شده و از این رو امکان ایجاد حکاکی بر روی بدنه ساختمان پدید آمده است دو ستون استوانه ای شکل و نرده کاری به شیوه کلاسیک در تراس از ویژگی های سبک رومی این ساختمان هستند.
این ویلای جنگلی دارای  حیاط بزرگ موزاییک کاری شده و  باغچه هایی پر از گل و گیاه و چمنکاری شده می باشد. درختان هرس شده، درختچه های تزیینی، گل ها و گیاهان متنوع از پوشش های گیاهی است که در این باغچه کاشته شده است. چراغ هایی در باغچه تعبیه شده که نورپردازی خارجی خانه را انجام می دهند.

قیمت اعلامی فروش این ویلا شهرکی در نوشهر 1/350 میلیارد تومان است. با برخوردار بودن از سند مالکیت شش دانگ، پروانه ساخت و پایان کار، می توانید با خیالی آسوده از طریق مجموعه مشاورین مدرن املاک در مازندران شعبه نوشهر اقدام به خرید این ویلا نمایید.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی