ویلا شمال در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۷۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1622 نوع ملکویلا ۲۰۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
خرید ویلا شمال در نوشهر :

ویلاشمال فروشی به صورت مبله داخل شهرکی  به سمت طبیعت جنگلی  کوه های البرز واقع شده است، به همین دلیل همواره از اینجا میتوان دید بسیار خوبی از کوه های پردرخت البرز و ابرهایی زیبا، دریافت کرد.

خانه ویلایی در یک زمین 270 متری، بنا 200 متری ساختمان قرار گرفته است، و به 3 اتاق خواب، یک سالن بزرگ و آشپزخانه، و تراسی نسبتا بزرگ تقسیم شده است. در تصاویر ویلا مشاهده میکنید که اتاق ها، با وسایل با کیفیت زیادی مبله شده اند، از پرده های طرح دار، فرش ها و مبلمان گرفته، تا سیستم پخش صوتی و تصویری، آشپزخانه نیز به یک یخچال مجهز شده است. عواملی که باعث طرح دار شدن فضای داخلی ساختمان گردیده، شامل طرح چوب هایی که در سقف استفاده گردیده و در برخی جاهای دیگر به عنوان دیوار پوش عمل کرده، همچنین ستون های داخلی خانه با سنگ آنتیک پوشانده شده اند. لازم به ذکر است که از این 3 اتاق خواب، 2 اتاق دارای سرویس بهداشتی و حمام مختص به خود به صورت مستر هستند و یک اتاق نیز در طبقه پایین ساختمان قرار گرفته است.

نکته آخر شایان ذکر در مورد این ویلا، اختلاف متراژ بین زمین و بنا است که به حیاط خانه اختصاص یافته است. این حیاط بزرگ، به گونه ای محوطه سازی شده که بخشی در دو طرف حیاط برای باغچه در نظر گرفته شده که با گیاهان مختلف گل کار شده است، مابقی مساحت حیاط که به عنوان پارکینگ و مسیر مورد استفاده قرار میگیرد، با سنگ فرش پوشیده شده است.

قیمت اعلامی این ویلا 730 میلیون تومان است که به همراه جواز ساخت، انشعابات وصل، از طریق نمایندگان مدرن املاک در شعبه نوشهر به فروش میرسد.

این ویلا دوبلکس 3 خوابه، در شهرکی در جنگلی در نوشهر واقع شده که فواصل ان از طبیعت جنگل و دریا، و همچنین جاده اصلی به شرح زیر است :

فاصله از جاده اصلی نوشهر به رویان : 300
فاصله از دریای نوشهر : 500
فاصله از جنگل نوشهر : 800

منطقه ملکار نوشهر، جزو یکی از بهترین مناطق ویلایی نشین شمال کشور در استان مازندران و در شهر نوشهر است که با واقع شدن در نوار باریک بین رشته کوه های البرز و دریای خزر، فاصله نزدیکی به این دو طبیعت دارد و به همین دلیل آب و هوای بکری در تمامی طول سال در این منطقه در جریان است، این عوامل باعث شده تا منطقه ملکار، هر ساله پذیرای تعداد قابل توجهی از توریست از سرتاسر کشور باشد، به همین جهت در حاشیه های جاده اصلی آن، فروشگاه های زنجیره ای و مراکز خرید برند، و مراکز تفریحی و گردشکری متعددی قرار گرفته است.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شمال در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شمال