ویلا جنگلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۳۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1449 نوع ملکویلا ۱۲۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا جنگلی در نوشهر :

ویلا جنگلی فروشی در نوشهر. ویلا ارزان در نوشهر در شمال کشور استان مازندران 

این ویلا با نوع بنا همکف ( فلت )، در داخل شهرک جنگلی بین پارک جنگلی سیسنگان نوشهر و رویان واقع شده است.

ویلای جنگلی در نوشهر دارای متراژ زمین به مساحت 270 متر و بنا 120 متری بوده که از اختلاف متراژ بین این دو حیاط نسبتا بزرگی به و جود آمده. کف این حیاط با سنگ فرش شده و مساحت های قابل توجهی به باغچه خانه و محیط گل کاری اختصاص یافته که در ان گل های تزیینی و گیاهان از اقلام متفاتی کاشته شده اند.

 

فضای داخلی خانه به 2 اتاق خواب و یک سالن و آشپزخانه تقسیم شده است کف ویلا سرامیک کاری شده، پنجره های آفتاب گیری که در آن ها تعبیه شده نور روز را به طور کامل به داخل خانه هدایت می کند و این امکان را می دهد که از داخل خانه به مناظر اطراف ویلا که شامل باغات و درختان انبوه می شود دید داشت. لازم به ذکر است که یکی از دو اتاق خواب ویلا مستر بوده و از سرویس بهداشتی و حمام جداگانه ای برخوردار است.آشپزخانه از کابینت ها ام دی اف خوش رنگی در دو طرح و رنگ استفاده شده است.

 

ویلا جنگلی شهرکی با قیمت ارزان  310 میلیون تومان است که قیمتی ارزان و مناسب خرید با توجه ویزگی هایی است که ذکر آن در متن رفت. اتمام کار ساختمان در سال 96 صورت پذیرفته و با جواز ساخت، توسط مشاورین مدرن املاک آماده تحویل به خریدارن محترم ویلاهای جنگلی در نوشهر می باشد.

موقعیت مکانی ویلا ارازن قیمت در شمال به گونه ای است که در زیر یک دقیقه زمانی، میتوان به ساحل دریای خزر و جنگل نوشهر رسید و با پیمودن مسافت 300 متری ، از فروشگاه ها و مراکز خرید برندی که در حاشیه جاده اصلی قرار گرفته استفاده برد، فاصله از ساحل و کوه های جنگلی البرز نیز هر کدام برابر 800 متر است.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی