ویلا جنگلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۵۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1448 نوع ملکویلا ۲۲۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا جنگلی در نوشهر :

ویلا شمال دوبلکس فروشی در نوشهر در استان مازندران

نوع بنا این ویلا دوبلکس بوده، با متراژ زمین 280 متر و زیر بنا 220 متر بوده که این اختلاف متراژ ویلا را از حیاط به اندازه متوسطی برخوردار کرده که کف آن با موزاییک پوشانده شده است، در گوشه این حیاط، مساحت قابل توجهی به باغچه و محیط گل کاری شده اختصاص یافته که در آن گل ها، گیاهان، و نهال های مختلفی کاشته شده است واز تراس بزرگ و دلباز خانه، به علت موقعیت مکانی خوبی که ویلا از آن برخوردار است، میتوان دیدی از عالی از دو چشم انداز طبیعی شمال کشور؛ یعنی کوه های جنگلی البرز و ساحل دریای خزر نوشهر دریافت کرد.

 

فضای داخل ساختمان، به یک سالن، آشپزخانه و 3 اتاق خواب تقسیم شده است که یک اتاق خواب در طبقه پایین و دو اتاق دیگر در طبقه بالایی ساختمان قرار گرفته اند، لازم به ذکر است که 2 اتاق خواب از سرویس بهداشتی و حمام مختص به خود بهره می برند. از نظر زیبایی طراحی داخلی، ساختمان در تناسب با زیبایی نمای خارجی آن است و عناصر تزیینی استفاده شده مانند دیوارپوش های خوش طرح و رنگ، سقف های کاذب سرتاسری با نورپردازی به زیبایی فضای داخلی خانه کمک شایانی کرده اند. از طریق پنجره های آفتاب گیر متعددی که در خانه به کار رفته، نور طبیعی روز به داخل خانه سرازیر می شود، و همچنین ساکنین می توانند از داخل خانه دید خوبی به طبیعت اطراف داشته باشند. برخورداری از دو شومینه، سیستم گرمایشی پکیج، لوله کشی کولر و و شوفاژ، و کابینت های ترک استفاده شده در آشپزخانه، از دیگر ویژگی های قابل ذکر این ویلا هستند.

 

ویلاشمال جنگلی از یک سند مالکیت تک برگ، و جواز ساخت بهره می برد و با قیمت570  میلیون تومان، آماده تحویل به خریداران از طریق نمایندگان  مدرن املاک در شعبه نوشهر می باشد.

 

ویلا در مجتمعی مسکونی در شهر نوشهر بنا شده که فاصله مناسبی از ساحل دریا، جنگل و جاده اصلی نوشهر به رویان دارد، این فواصل که مقادیر آن ها در پایین ذکر خواهد شد، هر کدام در زیر یک دقیقه قابل پیمودن هستند :

 

فاصله از جاده اصلی : 600

فاصله از دریا : 800

فاصله از جنگل : 700

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی