ویلا جنگلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1444 نوع ملکویلا ۳۵۰ زیربنا مساحت ۴خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا جنگلی در نوشهر :

این ویلا با نوع بنا دوبلکس به صورت مستقل در نخ شمال نوشهر که یکی از بهترین مناطق ویلایی نشین شمال کشور به علت موقعیت مکانی مناسب نزدیک به دریا و جنگل است، با متراژ زمین 480 متر و زیر بنا 350 متر قرار گرفته است . به علت  فواصل کم از دریا و جنگل از روی تراس های ویلا و شاه نشین خانه میتوان چشم اندازی هم زمان از منظره های ساحل دریای خزر و رشته کوهایی جنگلی البرز است دریافت کرد.

 

تعداد اتاق های ساختمان 4 عدد است که 2 تای آن ها دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام جداگانه هستند. یک از این اتاق ها در طبقه پایین به همراه سالن و آشپزخانه و سه تای دیگر در طبقه بالایی ساختمان قرار گرفته اند. پنجره های دو جداره آفتاب گیر با ابعاد متفاوت  تعبیه شده که نور روز راه خود را به داخل خانه پیدا کند، و همچنین از درون خانه چشم انداز های طبیعت اطراف، و حیاط گل کاری شده خانه قابل دریافت باشد. این حیاط به نحوی زیبا محوطه سازی شده و کف آن با سنگ فرش پوشانده شده است. در  این حیاط آب نما شکیلی قرار گرفته با باغچه هایی که در کنار آن قرار گرفته، جلوه ای زیبا را برای حیاط رقم زده اند.

 

سقف های خانه،  با طرح چوب کار شده و نور پردازی خانه از طریق لوسترهایی که از آن آویزان شده صورت میپذیرد. اکثر عناصر خانه با طرح های چوب کار شده اند که جلوه زنده ای را به فضای داخلی خانه بخشیده اند، نظیر دیوارپوش ها، درب ها، حاشیه پنجره ها و ... . همان طور که در تصاویر درج شده از ویلا مشاهده می کنید، تمامی اتاق های ساختمان با وسایل مورد نیاز زندگی مبله شده اند، که شامل کمد ها و تخت خواب های دو نفره در اتاق خواب ها، مبلمان و فرش ها در سالن ، و میز ناهارخوری، یخچال و ماشین لباس شویی در اشپزخانه می شود. از دیگر ویژگی شایان ذکر ویلا می توان به یک جکوزی در داخل خانه اشاره کرد.

 

ویلا در سمت طبیعت جنگلی شمال کشور قرار گرفته و به همین علت از بهترین دید به دامنه های سرسبز البرز برخوردار است که به لطف شاه نشین و تراس بزرگ خانه، کاملا می توان به این محیط اشراف داشت.

 

فواصل ویلا تا دریا، جنگل و جاده اصلی به شرح زیر است :

فاصله از جاده اصلی نوشهر به رویان - نور : 600 متر 

فاصله از دریا و ساحل نخ شمال نوشهر  : 1500 متر 

فاصله از جنگل های نوشهر نخ شمال : 300 متر

 

اتمام کار ساختمان در سال 1394 صورت پذیرفته و انشعابات آب و برق و گاز آن وصل شده است. قیمتی که برای این ویلا در نظر گرفته شده 800 میلیون تومان است که قیمتی مناسب با توجه به موقعیت مکانی و کیفیت کلی خود ساختمان به حساب می آید.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی