ویلا شهرکی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۷۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1443 نوع ملکویلا ۲۸۵ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
خرید ویلا شهرکی در نوشهر :

این ویلا دوبلکس در مکان جغرافیایی عالی منطقه معروف چلک نوشهر واقع شده است که به ترتیب از ساحل دریای چلک نوشهر 600 متر و از جنگل نوشهر 800 متر فاصله دارد.فاصله تا جاده اصلی شهرکی که ویلا در ان واقع شدهب رابر با 400 متر است، همان طور که میبینید، از این مکان، به لطف موقعیت خوب منطقه چلک، ساکنین میتوانند دسترسی ساده ای به دریا، جنگل و جاده اصلی داشته باشند. از آن جا که منطقه چلک بین رشته کوه های البرز و ساحل دریا واقع شده، در طول 4 فصل سال از هوای بکر و پاکیزه ای برخروردار است.

 

ویلا دارای متراژ زمین 310 متر و بنا 285 متر است. سبک معماری ساختمان، دو تراس در سمت شمالی و جنوبی پدید  آورده است که از طریق آن ها میتوان به کوه های جنگلی پوشیده از درخت البرز دید داشت. ویلا دارای حیاط بزرگی است که این حیاط به نحو خوبی محوطه سازی شده و در آن درخت ها و گیاهان و گل های تزیینی از اقلام متفاوتی کاشته شده است، این حیاط بزرگ و فضای سرسبز آن، فضای دل نوازی را برای ویلا به وجود آورده است.

 

ساختمان دارای 3 اتاق خواب است که یکی از آن ها دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام جداگانه ای مختص به خود است. این اتاق ها به همراه سالن بزرگ خانه، همان طور که در تصاویر می بینید، با وسایل مورد نیاز زندگی، همانند مبلمان و فرش و تخت ها، و سیستم پخش صوتی و تصویری مبله شده اند، آشپزخانه نیز به یک یخچال، اجاق گاز فردار ، هود و مایکروفر تجهیز شده است. سقفهای برخی از اتاق های خانه از طرح چوب و برخی دیگر سقف های کاذب طرح دار است، کف تمامی اتاق ها سرامیک کاری شده و  پنجره هایی که در سالن و اتاق خواب ها به کار رفته، اجازه راه یابی نور طبیعی روز را به فضای داخل خانه میدهد، همنچنین به ساکنین این امکان را می دهد تا از درون خانه، به طبیعت جنگلی پیرامون دید داشته باشند. لازم به ذکر است که یک میز بیلیارد و میز پینگ پنگ و فوتبال دستی در داخل خانه قرار گرفته اند که تا ساکنین بتوانند اوقات فراغت خود را وقتی به سفر و گشت و گذار نمیپردازند، در داخل خانه سپری کنند.

 

قیمت اعلامی ویلا 720 میلیون تومان است که به همراه سند مالکیت شش دانگ، جواز ساخت و پایان کار آماده تحویل به خریداران محترم می باشد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی