ویلا شهرکی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۷۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1438 نوع ملکویلا ۳۰۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
خرید ویلا شهرکی در نوشهر :

این ویلا در شهرکی منطقه توریستی و ویلایی نشین ونوش، این ساختمان بین شهر نوشهر و رویان قرار گرفته است. ساختمان هم از کیفیت و زیبایی معماری بهره می برد، و م از موقعیت مکانی مناسبی برخوردار است که آن را به انتخابی عالی برای علاقه مندان به خرید ویلا در مناطق نزدیک به جنگل و ساحل شمال کشور، استان مازندران می کند. منطقه ونوش نوشهر از جمله مناطقی است که در بین رشته کوه های البرز و ساحل دریای خزر قرار گرفته، به همین علت هم از آب و هوای معتدل خاصی در طول 4 فصل برخوردار بوده و هم دسترسی راحتی از ویلاهایی که در این منطقه ساخته می شود، به دریا و جنگل وجود دارد. این شهرک در قسمت جنگلی منطقه ونوش ساخته شده و از دید فوق العاده ای نسبت اه این طبیعت برخوردار است، از رو تراس خانه میتوان دید فراخی به کوه های جنگلی البرز و آسمان و ابرهایی که آن ها را پوشانده، داشت. فوال شهرک تا دریا، جنگل و جاده اصلی به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی رویان به نوشهر : 400

فاصله از دریای نوشهر : 1500

فاصله از جنگل نوشهر : 500

 

فضای بیرونی ساختمان یکی از نکات برجسته آن است. معماری با کیفیت و نمای زیبا، به همراه حیاط محوطه سازی شده و فضای سبز آن، از بیرون نمای جالبی را برای ساختمان رقم زده است. این فضای سبز، یا همان باغچه خانه، در حیاط جلو ایوان، مساحت قابل توجهی را در بر گرفته است ، مابقی مساحت حیاط نیز به عنوان مسیر سنگ فرش شده است.

 

ویلا دارای متراژ زمین 400 متر و بنای 300 متر است، که از3 اتاق خواب، سالنی بزرگ و آشپزخانه بهره می برد. فضای داخل ساختمان، همان طور که در تصاویر می بینید، با وسایل مورد نیاز زندگی مبله شده اند. از عناصری که باعث زیبایی فضای داخل ساختمان شده است، میتوان به دیوارپوش ها و راه پله گردشی طرح چوب، و شومینه اشاره کرد. سیستم سرمایشی ساختمان از طریق کولرهای اسپلیت تامین شده و سیستم گرمایشی ساختمان از طریق شوفاژ ها، و پکیج صورت می پذیرد. از این 3 اتاق خواب است، 2 اتاق خواب در طبقه بالا و 1 طبقه در طبقه پایین قرار گرفته اند، و 1 اتاق خواب نیز از سرویس بهداشتی و حمام جداگانه برخوردار است.

 

قیمت اعلامی این ویلا، 740 میلیون تومان است، که به همراه سند مالکیت تک برگ، از طریق نمایندگان ویلا شمال مدرن در نوشهر، به علاقه مندان خرید ویلا در مناطق جنگلی عرضه می گردد

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی