ویلا ساحلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۱,۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1431 نوع ملکویلا ۴۲۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا ساحلی در نوشهر :

ویلا با متراژ زمین 500 متر و بنا 420 متر با نوع بنا تریبلکس، در داخل شهرک ساحلی به سمت دریا در منطقه زیبا و ویلایی نشین چلندر بین دو شهر رویان و نوشهر واقع شده که واجد شرایطی است که آن را به انتخابی لوکس برای اقامت در شمال کشور تبدیل می کند. ابتدا از موقعیت مکانی ویلا شروع کنیم. ویلا در نوار باریک بین دو طبیعت شمالی کشور یعنی رشته کوه های البرز و ساحل دریای خزر قرار گرفته که تنها 80 متر از دریا فاصله دارد و 50 متر از جاده اصلی و این فاصله برای رسیدن تا کوه های جنگلی البرز برابر 1000 متر است. با این موقعیت مکانی ممتاز، و با توجه به تراس های بزرگی که ویلا از آن برخوردار است، می توان همواره دیدی فوق العاده و همزمان از دریا و کوه های پردرخت البرز و آسمان بالا سر آن داشت، که البته بدیهی است که به علت تقریبا چسبیده بودن ویلا به ساحل، طبیعت و امکانات ساحلی را به شکلی کامل و بهتر تا طبیعت جنگلی دریافت می کند، با توجه به این موضوع که همواره صدای دل نشین امواج در این مناطق در تلاطم است.

 

نمای ویلا پوشیده از آجر نمای تزیینی است که کل آن را در برگرفته است به همراه شیشه های آفتاب گیر سراسری که در سمت راست نما که از داخل به راه پله خانه مربوط است . فضای داخل خانه به 3 اتاق خواب و سالنی بزرگ و آشپزخانه تقسیم شده است که همان طور که در تصاویر می بینید با وسایل با کیفیت مورد نیاز زندگی مبله شده اند، هم اتاق ها و سالن و هم آشپزخانه، که این وسایل همگی نو بوده و یک بار نیز استفاده نشده است. در طراحی داخلی ساختمان همان زیبایی نما رعایت شده و با استفاده از طرح های چوب در دکوریزه کردن ، نظیر سقف ها، ستون ها داخلی و دیوار ها،  فضای داخلی ساختمان جلوه زنده و طبیعی پیدا کرده است، با توجه به اینکه نور طبیعی در طول روز میتواند از طریق پنجره های آفتاب گیر متعددی که در ساختمان تعبیه شده راه خود را به داخل خانه پیدا کند. لازم به ذکر است که ه رسه اتاق خواب ساختمان دارای سرویس بهداشتی و حمام مخصوص به خود هستند و کف آن ها با پارکت پوشانده شده است. از دیگر ویژگی های ساختمان می توان به سیستم سرمایشی اسپلیت و گرمایشی شوفاژ و موتروخانه، منبع آب، دستگاه تصفیه آب اشاره کرد.

 

ویلا دارای شاه نشین سنتی است که طرح آن با چوب کار شده است، از داخل این شاه نشین می توان اشرافی کامل به طبیعت هایی که اطراف این ویلا را محاصره کرده اند داشت.در نهایت به حیاط زیبای محوطه سازی شده ویلا میرسیم که کف آن با سنگ، فرش شده و آلاچیقی در آن تعبیه شده تا ساکنین بتوانند در فضای آزاد به لذت از این محیط گل کاری شده مملو از درختان و گل های تزیینی بپردازند.

 

قیمت اعلامی این ویلا 1/950 میلیارد تومان است که به همراه سند مالکیت تک برگ آماده تحویل به علاقه مندان به خرید ویلاهای لوکس چسبیده به دریا و با دید همزمان به دریا و جنگل می باشد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا ساحلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی