ویلا ساحلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1422 نوع ملکویلا ۲۶۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا ساحلی در نوشهر :

ویلاهای واقع شده در بین دو طبیعت شمالی کشور، یعنی ساحل دریای خزر و کوه های جنگلی البرز، از حیث ممتاز بودن در موقعیت مکانی، به دو دسته ویلاهای چسبیده به ساحل و چسبیده به دامنه های جنگلی البرز تقسیم می شود که این ویلا دوبلکس جزو دسته های اول به حساب می آید. ویلا چسبیده به ساحل دریای خزر شهر نوشهر، در پلاک اول از سمت ساحل دریا قرار گرفته است و در عین حال با جاده اصلی 100 متر فاصله دارد. با متراژ زمین به مساحت 500 متر و بنا 260 متر، ویلا از حیاط بزرگی برخوردار است که رو به ساحل دریا گسترده شده است، این حیاط به شکلی زیبا محوطه سازی شده و در آن در دو باغ بزرگ که در دو طرف حیاط قرار گرفته پوشش گیاهی انبوه، مملو از درختان و گل های تزیینی، درختان میوه دار است که این فضای سبز خود چشم اندازی دلنواز به حساب می آید. به علت فاصله کمی که در این مناطق بین دو طبیعت دریا و کوه های جنگلی وجود دارد، از تراس های خانه میتوان دید کاملی از جنگل های نوشهر داشت، با این حال که 1000 متر از این طبیعت فاصله دارد که تقریبا با اتومبیل سواری چیزی حدود 1 دقیقه طول می کشد. این موقعیت مکانی ویژه باعث شده که آب و هوای بکری در طول 4 فصل سال در این منطقه جاری باشد.

 

ویلا دارای 3 اتاق خواب است که هر 3 آن ها مستر هستند یعنی از سرویس بهداشتی و حمام جداگانه ای بهره می برند. این اتاق ها به همراه سالن و آشپزخانه با بهترین و باکیفیت وسایل مورد نیاز زندگی مبله شده اند، که طرح و رنگ بندی وسایلی همچون مبلمان فرش ها در هماهنگی رنگی با سقف های کاذب و دیوارپوش ها و کمد دیواری های خانه است. از وسایلی که آشپزخانه با آن ها تجهیز شده است می توان به یخچال، ماشین لباس شویی و اجاق گاز نام برد. در خانه پنجره های آفتاب گیر با ابعاد مختلف، بزرگ و کوچک قرار گرفته که ضمن هدایت کردن نور طبیعی روز به داخل خانه این امکان را به ساکنین می دهد تا بتوانند به علت نزدیکی به دریا، دیدی عالی به این طبیعت داشته باشند.

 

قیمت اعلامی این ویلا 4 میلیارد است که با سند مالکیت تک برگ، آماده تحویل به علاقه مندان به ویلاهای چسبیده به ساحل دریا می باشد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا ساحلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی