ویلا ساحلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۱,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1421 نوع ملکویلا ۲۲۰ زیربنا مساحت ۴خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا ساحلی در نوشهر :

این ویلا نوساخت که اتمام کار آن در سال 97 صورت پذیرفته، در موقعیت مکانی عالی نزدیک به دریا، در داخل شهرک ساحلی بین نوشهر و رویان قرار گرفته است. موقعیت ویلا به گونه ای است که از ساحل دریای خزر تنها 60 متر فاصله دارد و این موضوع دسترسی آسوده و هر لحظه به ساحل دریا، چشم اندازی عالی از این طبیعت، صدای آرامش بخش امواج دریا را برای ساکنین به همراه می آورد. این فاصله تا جاده اصلی نیز برابر با 60 متر بوده و با قدم زدن میتوان به سطح جاده اصلی رسید و از فروشگاه ها و مراکز تفریحی و گردشکری و برند که در حاشیه جاده اصلی نوشهر به رویان قرار گرفته استفاده برد. اما چشم اندازی که از روی تراس ها و پشت بام خانه دریافت می شود، شامل طبیعت جنگلی کوه های پردرخت البرز نیز می شود که این بدین علت است که این شهرک در نوار باریک بین کوه های البرز و ساحل دریای خزر واقع شده است. تا رسیدن به طبیعت جنگلی دامنه های البرز پیمودن مسافت 1 کیلومتری لازم است که با اتومبیل سواری این فاصله حدود 1 دقیقه طول می کشد.

 

ویلا از متراژ زمین 316 متر و بنا 220 متر برخوردار است که از حیاطی بزرگ، 4 اتاق خواب و سالن و آشپزخانه تشکیل شده است . تعداد سرویس بهداشتی های خانه 4 عدد است که یکی در سالن و 3 تای دیگر مخصوص به 3 اتاق خواب ساختمان است. اکثر طراحی های داخلی ساختمان،  با چوب کار شده که جلوه ای زنده را به فضای داخلی ساختمان بخشیده است، این موضوع در دیوارپوش ها، کمد دیواری ها ، سقف ها و کابینت های آشپزخانه رعایت شده است. نورپردازی خانه از طریق لوستر و چراغ های کوچک تعبیه شده در سقف ها صورت می پذیرد و البته در طول روز از طریق پنجره های آفتاب گیر دو جداره خانه که با ابعادی مختلف در خانه به کار گرفته شده اند، نور طبیعی روز همراه راه خود را به داخل خانه پیدا می کند. از دیگر ویژگی های مربوط به ساتمان می توان به باربیکیو قرار گرفته در تراس خانه، سیستم گرمایشی از طریق رادیاتور، و نگهبانی 24 ساعته شهرک اشاره کرد. با نمای زیبا ساختمان و حیاط محوطه سازی شده، جلوه بیرونی ساختمان نیز از زیبایی خاص خود برخوردار است . حیاط به باغچه های متعددی تقسیم شده که مساحت زیادی از این حیاط را دربرگرفته است و در آن گل های تزیینی و درختچه های متفاوتی کاشته شده است.

 

قیمت اعلامی این ویلا 1/300 میلیارد تومان است که به همراه سند مالکیت شش دانگ، اماده عرضه به خریداران علاقه مند به ویلاهای نزدیک به دریا با دید همزمان به جنگل و دریا می باشد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا ساحلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی