ویلا جنگلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۷۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1413 نوع ملکویلا ۲۸۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا جنگلی در نوشهر :

ویلا از متراژ زمین و بنا 280 متری بهره می برد که فضای داخلی آن به 3 اتاق خواب، یک سالن بزرگ و یک آشپزخانه بهره میبرد که 2 اتاق خواب در  طبقه بالا تعبیه شده و اتاق خواب دیگر به همراه سالن و آشپزخانه در طبقه پایین قرار گرفته است. کف تمامی اتاق ها سرامیک کاری شده و سقف های آن ها از نوع کاذب و چوب کار شده اند. لازم به ذکر است که هر 3 اتاق خواب خانه مستر هستند، یعنی در هر کدام سرویس بهداشتی و حمام جداگانه کار گذاشته شده است.

 

حیاط خانه یکی از مزیت های مربوط به این ویلا است که کل مساحت آن سنگ فرش شده و یک آلاچیق و یک فضای مسقف برای پارک ماشین در آن قرار گرفته است. مزیت دیگر ساختمان دید به اطرافی است که ساکنین می توانند از روی تراس و روف گاردن و شاه نشین خانه مشاهده کنند، همان طور که در بالا شرح داده شد، می توان دید همزمانی از دریا جنگل داشت و کاملا به منطقه ویلایی نشینی که در دور و اطراف ویلا قرار گرفته اند اشراف داشت.

 

این ویلا با نوع بنا دوبلکس، که نوساخت بوده و اتمام کار آن در سال 97 پایان پذیرفته، در موقعیت جغرافیایی جنگلی نزدیک به ساحل دریا، جنگل و جاده اصلی شهر نوشهر قرار گرفته است. این فواصل به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی نوشهر به رویان : 500 متر

فاصله از دریای نوشهر : 700 متر 

فاصله از جنگل نوشهر شمال : 800 متر

 

این فواصل که همگی زیر 1 کیلومتر هستند، در زیر 1 دقیقه زمانی قابل پیمودند و دسترسی راحتی را برای ساکنین برای استفاده بردن از طبیعت های جنگل و دریا، و جاده اصلی و فروشگاه ها و مراکز خرید متعددی که در حاشیه جاده قرار گرفته اند فراهم می آورد. این نزدیکی به این علت است که منطقه ویلایی لتینگان نوشهر، مابین رشته کوه های البرز و ساحل دریای خزر واقع شده است، و با توجه به موقعیت مکانی خوب ویلا، از روی تراس های خانه، و روف گاردن، می توان دید همزمان از کوه های جنگلی البرز و ساحل و دریا داشت.

 

قیمت اعلامی ویلا 710 میلیون تومان است که به همراه سند مالکیت تک برگ و پایان کار آماده تحویل به خریدارام محترم علاقه مند به ویلاهای نزدیک به دریا و جنگل می باشد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی