ویلا جنگلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1408 نوع ملکویلا ۲۰۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا جنگلی در نوشهر :

ساختمان از متراژ زمین به مساحت 250 متر و بنا 200 متری برخرودار است. در نمای ساختمان، جهت تزیین و زیبایی، از طرح های آجر نما در قسمت پایینی خانه و طرح های سنگ آنتیک در طبقه بالایی استفاده شده است. فضای داخل ساختمان، به یک سالن بزرگ و آشپزخانه، و 3 اتاق خواب تقسیم شده است که 2 اتاق خواب مستر با سرویس بهداشتی فرنگی و حمام جداگانه در طبقه بالایی و 1 اتاق خواب در طبقه پایین ساختمان قرار گرفته اند . کف تمامی اتاق های نام برده سرامیک کاری شده و از سقف های طرح چوب و کاذب و دیوارپوش های خوش رنگ در ترکیب با چارچوب های درب و پنجره ها استفاده شده است. در طبقه پایین، سالن تا آشپزخانه امتداد می یابد و به یکدیگر متصلند، در آشپزخانه تماما از کابینت های ام دی اف سفید رنگ استفاده شده که نمای جالبی را بدان بخشیده است. در تمام اتاق های خانه، پنجره های دو جداره بزرگی کار گذاشته شده است که ضمن پخش کردن نور طبیعی روز به داخل خانه، امکان مشاهده طبیعت و مناظر اطراف نظیر شالیزار ها و زمین های کشاورزی، و دامنه های البرز را از داخل خانه به ساکنین می دهد.

 

از مساحتی که به حیاط خانه تعلق گرفته، قسمت قابل توجهی به باغچه خانه اختصاص یافته که در ان اقلام متوعی از گل ها، گیاهان و درختچه ها کاشته شده است.

 

اتمام کار ساختمان در سال 1396 بوده و از یک جواز ساخت بهره می برد و با قیمت اعلامی 550 میلیون تومان اماده تحویل به خریداران علاقه مند به ویلاهای جنگلی با دید به دریا و جنگل می باشد.

این ویلا دوبلکس، به صورت مستقل در منطقه ای جنگلی نزدیک به پارک جنگلی سیسنگان  نوشهر بنا شده است. این منطقه به علت واقع شدن در بین رشته کوه های البرز و ساحل دریای خزر، فاصله مناسبی از این دو طبیعت شمالی کشور دارد و چشم اندازی عالی در جنوب و شمال ویلا به ترتیب از دامنه های جنگلی البرز و ساحل دریای خزر می توان دریافت کرد. این فواصل از ویلا به شرح زیر است :

فاصله از جاده اصلی سی سنگان به نوشهر : 300 متر

فاصله از دریا نوشهر: 800 متر 

فاصله از جنگل نوشهر  : 700 متر

این فواصل در مدت زمان زیر 1 دقیقه قابل پیمودن است، یعنی با صرف مدت زمان ناچیزی هم زمان می توان هم به جنگل و دریا رسید و از امکانات طبیعی آن استفاده برد، و هم با پیمودن تنها 300 متر به سطح جاده اصلی رسید و هم از فروشگاه های متعدد، مراکز تفریحی و گردشکری و برند که در سطح حاشیه جاده قرار گرفته اند، جهت گردش و یا رفع نیازهای روزمره اقدام کرد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی