ویلا شهرکی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1394 نوع ملکویلا ۱۳۵ زیربنا مساحت ۲خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
خرید ویلا شهرکی در نوشهر :

فروش ویلا شهرکی مبله در نوشهر در منطقه ویلایی نشین ونوش در شمال کشور استان مازندران با نوع بنای دوبلکس، متراژ زمین به مساحت 185 متر و بنا 135 متر همراه با 2 اتاق خواب و سند میباشد.

 

ویلای شهرکی فروشی به نسبت موقعیت جغرافیایی مناسب، و کیفیت کلی ساختمان که در متن زیر به شرح ان میپردازیم از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. با قیمت اعلامی350 میلیون تومان، و سند مالکیت تک برگ، ویلا آماده تحویل به خریداران علاقه مند به ویلاهای شهرکی جنگلی می باشد که توسط مجموعه مشاورین املاک مدرن در شعبه ونوش در نوشهر به فروش میرسد.

 

یکی از مزیت های این ویلای مبله جنگلی، کیفیت شهرکی است که در آن واقع شده، این شهرک به نحوی زیبا مسیرسازی و محوطه سازی شده و به هر خانه حیاطی بزرگ با باغچه و فضای گل کاری شده تعلق یافته است. این فضا، از داخل و ایوان خانه، قابل مشاهده بوده و در کل نمای بیرونی جالبی را به ساختمان می بخشد. مزیت دیگر ساختمان، مبله بودن آن است. سالن و اتاق خواب ها با تخت ها ، مبلمان و صندلی ها و دیگر وسایل مورد نیاز زندگی مبله شده و آشپزخانه نیز به یخچال و ماشین لباس شویی، هود و اجاق گاز مجهز شده است. نکته شایان ذکر در مورد آشپزخانه، کابینت های ام دی اف خوش رنگی است، که نمای جالبی را به آشپزخانه بخشیده است. از این 2 اتاق خواب یک اتاق مستر بوده و دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام جدا گانه می باشد و کف خانه سرامیک کاری شده است. برای تامین گرمایش خانه، از سیستم گرمایشی شوفاژ و پکیج استفاده شده و شومینه ای زیبا با دیوار پوشیده از سنگ آنتیک، تعبیه شده است.

 

ویلای جنگلی در داخل شهرک در منطقه ویلایی نشین ونوش نوشهر واقع شده است. این منطقه یکی از مناطق فوق العاده بر اساس موقعیت جغرافیایی آن است، با واقع شدن در بین کوه های البرز و ساحل دریای خزر، از اکثر ویلاهایی که در این ونوش ساخته می شوند، می توان دسترسی راحتی به این دو طبیعت شمالی کشور، در استان مازندران داشت. این ویلا در موقعیت جنگلی این مکان بنا شده است و چشم اندازی که دریافت میکند، چشم انداز کوه های پردرخت البرز و طبیعت جنگلی است که در اطراف شهرک گسترده شده اند. فواصل ویلا از جنگل، دریا و جاده اصلی به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی نوشهر به رویان : 400

فاصله از دریای نوشهر : 1500

فاصله از جنگلهای نوشهر : 500

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی