ویلا شهرکی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1378 نوع ملکویلا ۳۲۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
خرید ویلا شهرکی در نوشهر :

فروش ویلا جنگلی دوبلکس در شمال کشور که دارای زمین بزرگ 420 متری ویلا را بنایی 320 متری و حیاطی محوطه سازی تشکیل میدهد. حیاط یکی از ویژگی های برجسته این ویلا است، محوطه سازی آن به شکل زیبایی صورت پذیرفته و شامل مسیر سنگ فرش شده، چند باغچه و یک آلاچیق که در میان آن ها تعبیه شده، می شود. معماری تیم املاک مدرن ی ساختمان، آن را از دو تراس و شاه نشین برخوردار کرده از بهترین دید از کوه های جنگلی البرز و ساحل دریای خزر قابل مشاهده است. ویلا دارای 3 اتاق خواب است که 2 تای آن ها از سرویس بهداشتی فرنگی و حمام جداگانه بهره میبرند. در این اتاق خواب ها، سالن بزرگ خانه و آشپزخانه، عناصر دکوراتیو و تزیینی متعددی استفاده شده که زیبایی فضای داخلی خانه را تا حد زیادی بالا می برد. سقف های کار شده با چوب ، کف پارکت شده، نمای سنگ آنتیک که بخشی از دیوارها با آن پوشیده شده، و راه گردشی طرح چوب و فلز از این دست عناصر هستند. در حالت کلی، با توجه به ویژگی های ویلا چه از نظر موقعیت مکانی که شامل آب و هوا و دست رسی به طبیعت اطراف می شود، و چه از نظر کیفیت ساختمان، معماری و طراحی داخلی و حیاط، از نمره خوبی برخوردار می شود که آن را به انتخابی لوکس برای کسانی که به دنبال ویلاهای همزمان نزدیک به دریا و جنگل هستند تبدیل می کند. موقعت مکانی شهر نوشهر به گونه ای است که اکثر مناطق ویلایی نشین آن بین رشته کوه های البرز و ساحل دریای خزر قرار میگیرند برای همین خود به خود امتیازی بالاتر تا ویلاهای واقع شده در شهر های مجاور دارند، چون همواره آب و هوای معتدلی در این منطقه در جریان است و جزو مکان هایی است که میتوان از ان جا همزمان به دریا و جنگل اشراف داشت. قیمت اعلامی این ویلا،950 میلیون تومان است که با سند مالکیت تک برگ، و پایان کار، آماده تحویل به علاقه مندان خرید به ویلاهای لوکس نزدیک به دریا و جنگل توسط نمایندگان ویلا شمال املاک مدرن می باشد. این ویلا شهرکی، با مکانی عالی از از نظر آب و هوا و چشم انداز به طبیعت اطراف و فواصل کم از طبیعت های شمالی کشور و جاده اصلی، در داخل شهرک در شهر نوشهر نزدیک پارک جنگلی سیسنگان قرار گرفته است.

مقدار فواصل شهرک تا مناطق بدین شهر است :

فاصله از جاده اصلی رویان به نوشهر : 200

فاصله از دریای نوشهر : 400

فاصله از جنگل نوشهر : 800

این فواصل کم ، ضمن دسترسی راحت به این مناطق، چشم اندازی عالی را نیز از تراس های خانه همزمان به دریا و جنگل فراهم آورده است.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی