ویلا جنگلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۳۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1366 نوع ملکویلا ۲۴۰ زیربنا مساحت ۴خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا جنگلی در نوشهر :

متراژ زمین 240 متر بوده که ساختمان 2 خوابه، با نوع بنا نیم پیلوت به متراژ 110 متر در آن قرار گرفته است. این اختلاف بین مساحت زمین و بنا باعث شده تا ویلا از حیاط بزرگی که رو به سمت جنگل قرار گرفته برخوردار باشد که در گوشه آن قسمت باریکی به شکل باغچه کار شده است. این حیاط بزرگ فضای پارکینگ زیادی را فراهم آورده، که البته از فضایی که زیر نیم طبقه بالایی ساختمان خالی میماند، میتوان به عنوان پارکینگ مسقف استفاده کرد.

 

البته نکته اصلی در مورد این ویلا، همان موقعیت جغرافیایی فوق العاده ان است که با نزدکی به جنگل، دسترسی ساده به دریا را نیز برای ساکنین به همراه می آورد. فاصله 600 متری آن از جاده اصلی نوشهر به رویان، در زیر 1 دقیقه قابل پیمودن آن است که میتوان از ان جا به فروشگاه ها و مراکز خریدی که سراسر حاشیه جاده را فرا گرفته اند رسید و استفاده برد.

 

با این تفاسیر و ویژگی ها که ذکر ان در متن رفت، قیمت310 میلیونی ویلا، قیمتی ارزان برای خرید ویلا در این مناطق، و با همچین مشخصاتی به شمار می آید. برای خرید میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و از راهنمایی های بیشتر نمایندگان ما خبردار شوید.

 

این ویلا با ارزشی که نسبت به قیمت خود دارد، میتواند یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید ویلا در مناطق شمالی کشور، استان مازندران باشد. ویلا نسبت به موقعیت جغرافیایی خود، از قیمت ارزانی برخوردار است. شهرکی که این ویلا در ان بنا شده، در منطقه زیبا و توریستی ملکار نوشهر قرار گرفته که از ویژگی های این منطقه آب و هوای پاک آن به علت واقع شدن در بین رشته کوه های البرز و ساحل دریای خزر، و هم دسترسی راحتی که از این جا میتوان همزمان به این دو طبیعت داشت می باشد. فواصل این ویلا با جاده اصلی، دریا و جنگل به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی نوشهر به رویان : 600

فاصله از دریای نوشهر : 800

فاصله از جنگل نوشهر : 600

 

با این فاصله کم از جنگل، میتوان گفت که ویلا تقریبا در پای دامنه کوه های جنگلی البرز واقع شده و به همین علت از این مکان میتوان دید بسیار عالی همان طور که نمونه ای از آن را در تصاویر مشاهده میکنید، دریافت کرد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی