ویلا شمال در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۶۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1220 نوع ملکویلا ۲۲۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
خرید ویلا شمال در نوشهر :

این ویلا لوکس جنگلی به صورت مستقل،فروش ویلا در شهر نوشهر درنزدیکی شهرک معروف و برند دریابیشه، در فاصله 500 متری منطقه ویلایی نشین ونوش در نوشهر و در نزدیکی شهر توریستی رویان واقع گردیده است. برای شرح ویژگی های این ویلا ابتدا از مشخصات جغرافیایی آن شروع می کنیم.موقعیت جغرافیایی این ویلا به گونه ای است که در نوار مرزی بین دو طبیعت شمالی کشور،یعنی رشته کوه های البرز و دریای خزر قرار گرفته است.اولین مزیت این نکته این است که در هر 4 فصل سال هوای بکر و پاکیزه ای در این مکان در جریان است،مزیت دوم این است که میتوان چشم اندازی همزمان از دامنه های پرکوه البرز و دریای خزر دریافت کرد و مزیت سوم که فاصله کم با این دو طبیعت و همینطور جاده اصلی باعث شده دسترسی به این مکان ها کاملا با سهولت انجام پذیرد.شرح فواصل بدین گونه است :

 

فاصله از جاده اصلی : 50

فاصله از دریا : 250

فاصله از جنگل : 1000

 

معماری خارجی این ساختمان دوبلکس نوساز به سبک مدرن بوده، ودر شمال کشور واقع شده است ،دارای سالن بزرگ که دیوار دو ضلع سالن را پنجرهای بزرگ و سرتاسری تا کف در بر گرفته که یک باعث دسترسی به چشم انداز های اطراف از داخل خانه شده و دو اینکه نور طبیعی روز را به داخل خانه راه می دهند.تعداد کل اتاق های خانه 3 عدد است که کف این اتاق ها به همراه سالناصلی سرامیک کاری شده است و سقف هالوژن کاری و دارای لوستر میباشد. لازم به ذکر است یکی از این اتاق ها دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مختص به خود به صورت مستر می باشد. و همچنین دارای آشپزخانه بزرگ و شیک با و مجهز به کابینت با تمامی امکانات میباشد. از تراس ویلا شمال نیز میتوان چشم انداز خوبی به دشت و جنگل داشت.

 

ویلا دارای مساحت زمین 350 متر مربع بوده که بنای 220 متری در آن ساخته شده است،مابقی فضا به حیاط محوطه سازی شده خانه اختصاص یافته است.قسمت هایی مشخص شده در حیاط، برای باغچه و گل کاری با درختچه ها در نظر گرفته شده است و بقیه مساحت با سنگ پوشیده شده است.قیمت این ویلا برای متقاضیان ویلا در مناطق جنگلی شمال کشور، با سند رسمی و جواز ساخت و پایان کار،و تمامی انشعابات آب و برق و گاز 670 میلیون تومان می باشد که توسط مشاورین مدرن املاک به فروش میرسد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شمال در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شمال