ویلا ساحلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۴,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1152 نوع ملکویلا ۵۵۰ زیربنا مساحت ۴خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا ساحلی در نوشهر :

اولین اطلاعاتی که از این ویلای ساحلی دوبلکس با طراجی مدرن و مینیمال،اشاره به مکان جغرافیایی و موقعیتی است که این ویلا در ان قرار گرفته است.با فاصله تنها 25 متر،این ویلا در شهرکی به ساحل زیبای دریای خزر چسبیده است و میتوان صبح و شب خود را با صدا و چشم انداز دریا شروع و تمام کرد.این شهرک در منطقه معروف ونوش نوشهر واقع شده است که لازم است چندی در مورد این منطقه برای علاقه مندان به ویلاهای ساحلی توضیح دهیم.

نوع طراحی ساختمان به صورت مینیمال و کمینه گرا بوده،که همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید،ساختمان بَری از هر گونه عنصری است که باعث شلوغی و یا متنوع شدن فضای داخلی خانه میگردد.از این رو این معماری داخلی با غالبیت رنگ سفید که در جاهای مختلف با تک رنگ هایی نظیر اجاق و کابینت آشپزخانه و یا کمد خانه،و در معماری خارجی ترکیب رنگ سفید با طرح چوب،جلوه از ناب و خالص بودن را به فضای کلی ساختمان میبخشد که این موضوع میتواند محیط آرامش بخشی را برای ساکنین خانه فراهم آورد.

 

منطقه زیبای ونوش یکی از مناطق شمالی کشور در شهر نوشهر که به خاطر طبیعت آن و جاذبه های توریستی که در این منطقه قرار گرفته،محل بازدید گردشکران در فصوصل سال است.ونوش از شمال به دریای خزر و از جنوب به رشته کوه های البرز و از غرب به رودخانه کلرود منتهی میگردد،و همین سه عامل باعث شده این منطقه یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق شمالی کشور در استان مازندران باشد.این روستا را شالیزارهای به وسعت بالا و باغ های مرکبات زیادی فرا گرفته که چشم انداز فوق العاده ای را برای بیننده پدید می اورد.پر اهمیت ترین ویژگی این روستا،مجموع آبشار ونوش که در جنوب این روستا واقع شده است.ونوش در فاصله 10 کیلومتری غرب شهرستان نور و در کنار جاده فرعی منشعب از جاده ساحلی نور-نوشهر قابل دسترسی است. همچنین فرعی منشعب از جاده رویان به آبشار آب پری به ونوش منتهی میگرد.

فاصله این شهرک تا جاده اصلی و جنگل های ذکر شده ونوش به شرح زیر است :

فاصله از جاده اصلی : 200

فاصله از جنگل :1000

بر طبق معماری مدرن خانه،نمای ساختمان را سرتاسر پنجره و درب های پنجره ای فرا گرفته که این موضوع به علت راه یابی جو و نور روز به داخل فضای خانه،توازنی بین محیط داخلی و خارجی خانه برقرار میکند.درست در جلوی خانه استخر بزرگی تعبیه شده است به طوری که میتوان صبح خود را با پریدن به درون این استخر آغاز کرد!مساحت بعد از استخر،به چمن کاری و گل کاری با درختان و گیاهان مختلف اختصاص یافته است.

 

ناگفته نماند که این ویلا با 4 اتاق خواب و 2 اتاق خواب مستر،دارای مساحت زمین به متراژ 900 متر و بنای 550 متری است که با توجه به ویژگی های عالی ذکر شده،چه از نظر موقعیت جغرافیایی و چه از نظر طراحی و امکانات خود ساختمان به قیمت 4/800 میلیارد تومان مناسب افرادی است که مهمترین اولویتشان چسبیده بوده به ساحل دریای خزر است.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا ساحلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی