ویلا ساحلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۷,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1147 نوع ملکویلا ۱۱۰۰ زیربنا مساحت ۵خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
  • ویلا ساحلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا ساحلی در نوشهر :

فروش ویلا تریبلکس نوساز ساحلی واقع در پلاک اول ساحل شهرکی با ساحل اختصاصی در منطقه زیبا و معروف بنجکول نوشهر.این ویلا با مساحت زمین 1200 متر و بنای 1100 متری دارای قیمت 7/5 میلیارد تومان است و با سند تک برگ آماده فروش به خریداران محترم ویلا در شمال کشور،استان مازندران می باشد که توسط مشاورین مدرن املاک با سه شعبه فعال در سطح استان به فروش میرسد.

بزرگترین مزیت این ویلا این است که از سمت دریا جزو پلاک اول حساب میشود،یعنی این که بین این ساختمان و دریای خزر را بنا و سازه‌ی دیگری اشغال نکرده است، به همین علت از تراس شیک این خانه میتوان  چشم اندازی فوق العاده از تمامی افق شرق تا غرب دریای خزر دریافت کنید. مزیت دیگر ساحل اختصاصی شهرکی است که ویلا در ان واقع شده است که میتوان با آرامش و دلگرمی خاصی اوقات خود را در کنار ساحل شنی دریای خزر سپری کرد.

این ساختمان از معماری خارجی مدرنی بهره میبرد که عناصر سازنده آن به صورت نامتقارن در کنار هم قرار گرفته اند. تعداد کل اتاق خواب های ساختمان 5 عدد است که هر پنج اتاق ویلا مستر بوده و ویلا دارای دو آشپزخانه بزرگ و مجهز میباشد و دارای سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی میباشد . همچنین سالن بزرگ که با توجه به پنجره هایی که سرتاسر ساختمان را فرا گرفته به علاوه ویژگی های مکانی خود ساختمان نور روز به هر طریقی راه خود را به داخل فضای خانه پیدا میکند و این موضوع با ترکیب شدن با صدای امواج دریا این حس را به شما میدهد که فضای داخلی خانه نیز با طبیعت بیرون خانه یکی شده است. از دیگر ویژی های ساختمان میتوان به حیاط زیبای چمن کاری و گل کاری شده و انواع درخت و بوته و درختچه های مختلف که به صورت قطعه ای آبیاری آن ها صورت میپذیرد، از دیگر امکانات این خانه ویلایی میتوان به  آسانسوری برای جابه جایی بین سه طبقه ساختمان و امکانات رفاهی-تندرستی نظیر سونا و جکوزی و موارد امنیتی نظیر دوربین مداربسته و اعلام حریق اشاره کرد.

منطقه ویلایی نشین جنگلی-ساحلی بنجکول در شمال کشور و استان مازندران واقع شده و فاصله به رویان به مدت 3 دقیقه و به نوشهر به مدت زمان 12 دقیقه است.به علت قرار گرفتن در نوار بین رشته کوه های البرز و دریای خزر،این منطقه از آب و هوای بکر و دل انگیزی در تمامی طول فصول بهره میبرد.از اینجا تا جاده اصلی به منظور رفع نیازهای روزمره حدود 150 متر فاصله و تا جنگل هایی که حاشیه جنوبی شهر نوشهر را فرا گرفته است حدود 1800 متر فاصله است.

ویلا تریبلکس نوساز با پنج اتاق خواب مستر و سند مالکیت و حیاط بزرگ که داخل شهرک ساحلی با ساحل اختصاصی در بنجیکول در نوشهر واقع شده با امکانات سونا و جکوزی و ...در شمال کشور استان مازندران به فروش میرسد

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا ساحلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی