ویلا شمال در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۱,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکV878 نوع ملکویلا ۵۵۰ زیربنا مساحت ۴خواب
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
خرید ویلا شمال در نوشهر :

ویلا شمال نوشهر

خرید ویلا شهرکی شمال نوشهر با ویوی جنگلی صلاح الدین کلای نوشهر با موقعیتی ویلایی نشین و دنج و آرام با امنیت بالا

 

ويلا نوساز در حاشيه جنگلي نوشهر كه در ٢٥ كيلومتري نوشهر منطقه صلاح الدين كلا و در نزديكي سيسنگان  قرار دارد در شهرك جنگلي با دسترسي راحت به مراكز رفاهي و خريد و همچنين ساحل و درياي نوشهر كه هم مزيت منطقه خوش آب و هواي جنگلي را دارد و هم دسترسي به دريا را داراست و هم از امنيت داخل شهرك برخوردار است و با ساختمان تريبلكس و امكانات فول در شمال كشور مازندران در شهر توريستي نوشهر به فروش ميرسد.
ساختمان اين ويلاي جنگلي تريبلكس و نوساز بوده و داراي نمايي شيك و تیم املاک مدرن ي ساز و به كار گيري بهترين متريال در ساخت و طراحي داخلي لوكس و داراي سالن بزرگ و شيك و پنجره هاي سرتاسري و نورگير و ديد به حياط و سقف با گچبري زيبا نورپردازي شده و ٦ تراس بزرگ با ويو عالي و متفاوت به جنگل و ٢ آشپزخانه بزرگ و مجهز با كابينت ام دي اف و داراي ٤ خواب  مستر و سرويس بهداشتي ايراني و فرنگي.
ويلاي تريبلكس چسبيده به جنگل داراي حياط بزرگ و محوطه سازي شده زيبا و آب نما و باربيكيو با گل و درختكاري و همچنين سند مالكيت  و تمامي انشعابات (آب، برق، گاز) و نگهباني دايمي  شهرك در منطقه خوبي از نوشهر در نزديكي پارك جنگلي سيسنگان گزينه مناسبي براي خريد ويلا تريبلكس شهركي در دامنه جنگل با تمامي امكانات در شمال نوشهر ميباشد.
اين ويلا تريبلكس فروشي در شهرك جنگلي در نوشهر با زميني به مساحت ٩٢٣ متر مربع و متراژ بنا ٥٥٠ متر مربع با قيمت مناسب ١/٩٠٠/٠٠٠/٠٠٠ (يك ميليارد و نهصد ميليون تومان) در نوشهر در شمال كشور استان مازندران قرار گرفته است و با شرايط بسيار عالي و تمامي امكانات توسط مشاورين نامي و مورد اعتماد مدرن املاك در شمال مازندران به فروش ميرسد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید این ویلا شمال نوشهر در شهرکی جنگلی و ویلایی نشین با امنیت بالا و ویوی جنگلی منطقه ساحلی جنگلی ونوش نزدیک به ساحل و دریای شمال لطفا با شماره ( 09119136787 ) تماس حاصل فرمایید

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شمال در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شمال