ویلا شهرکی در محمودآباد محمودآباد فروخـتـه شـد

$ ۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1407 نوع ملکویلا ۲۰۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در محمودآباد
  • ویلا شهرکی ویلا در محمودآباد
  • ویلا شهرکی ویلا در محمودآباد
  • ویلا شهرکی ویلا در محمودآباد
  • ویلا شهرکی ویلا در محمودآباد
  • ویلا شهرکی ویلا در محمودآباد
  • ویلا شهرکی ویلا در محمودآباد
  • ویلا شهرکی ویلا در محمودآباد
  • ویلا شهرکی ویلا در محمودآباد
  • ویلا شهرکی ویلا در محمودآباد
خرید ویلا شهرکی در محمودآباد :

این ویلا با متراژ زمین 300 متر و بنا 200 متر و نوع بنا دوبلکس، در داخل شهرک به سمت دشت و چمن زار و جنگل جاده محمودآباد به بابلسر بنا شده است. موقعیت مکانی ویلا، موقعیت بسیار خوبی است، بدین علت که با صرف مدت زمانی اندکی میتوان هم به جاده اصلی رسید و اقدام به رفع نیاز های خود، و یا استفاده از مراکز تفریحی و خرید بند نمود، و هم دسترسی راحتی به ساحل دریای خزر، که بتوان از طبیعت و امکانات طبیعی ساحل لذت برد. این فواصل از این شهرکی که ویلا در ان واقع شده به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی محموداباد به سرخ رود : 100 متر

فاصله از دریا محمود آباد  : 400 متر

 

حال به مسائل و کیفیات مربوط به خود ساختمان بپردازیم. اتمام کار ساختمان در سال 95 صورت پذیرفته و از این نظر بنایی نوساز به حساب می آید. زیبایی نمای ساختمان، جزو یکی از چند نقاط مثبت آن به حساب می آید، ترکیب سنگ نما و سنگ آنتیک در سرتاسر اضلاع ساختمان، که این نما در دیوارهای بیرونی خانه نیز به کار رفته است، در کل جلوه زیبایی را از بیرون به ساختمان بخشیده است. این زیبایی به تناسب در داخل خانه نیز تکرار شده است. فضای داخلی خانه متشکل از عناصر دکوراتیو متعددی است نظیر سقف های کاذب به همراه نورپردازی، دیوارپوش هایی از جنس های مختلف ستگ آنتیک که بخشی از دیوار ها ستون های داخلی خانه را پوشانده اند.

 

ساختمان دارای 3 اتاق خواب، یک سالن بزرگ و آشپزخانه است که همان طور که در تصایور مشاهده مینمایید، با باکیفیت ترین وسایل مورد نیاز زندگی مبله شده اند، این وسایل شامل مبلمان ها، صندلی های راحتی، فرش ها و پرده ها، سیستم پخش صوتی و تصویری ، و ماشن لباس شویی، یخچال و اجاق گاز در آشپزخانه میشود. طرح و رنگ های این وسایل، در هماهنگی با دیگر عناصر خانه است که ذکر ان ها در بالای متن رفت، مجموع این مسائل، به همراه راه پله و شومینه زیبای خانه، فضای داخلی خانه را از زیبایی چشم نوازی برخوردار می کند.

 

در اخر به حیاط خانه میرسیم، که از مساحت نسبتا بزرگی برخوردار است و کف آن با موزاییک پوشیده شده است. در کناره ها و وسط این حیاط، مساحت هایی به محیط گل کاری شده خانه، یعنی باغچه اختصاص یافته که در اقلام متفاوت و متنوعی از گیاهان، گل ها و درختچه ها کاشته شده اند.

 

قیمت اعلامی این ویلا 550 میلیون تومان است که به همراه مستندات رسمی کامل، سند مالکیت، پروانه ساخت و پایان کار به خریداران از طریق نمایندگان ویلا شمال مدرن در شهر محمودآباد عرضه خواهد شد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در محمودآباد با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی