ویلا ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۱,۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv2002 نوع ملکویلا ۲۰۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا ساحلی در سرخرود :

خرید ویلا ساحلی در سرخرود . ویلا سرخرود . ویلا شهرکی ساحلی سرخرود . فروش ویلا ساحلی دوبلکس با حیاط گلکاری شده و جواز ساخت در مازندران سرخرود


ویلا لوکس و مدرن در فاصله 200 متری از جاده اصلی سرخرود به محمودآباد در استان مازندران ، داخل شهرک بین شهرهای محمودآباد و سرخرود ، سمت دریای خزر واقع شده که دارای بنای دوبلکس و تمام کار شده در سال 97 میباشد . این شهرک ساحلی که در نزدیکی ساحل زیبای دریای شمال ، ( یعنی با دریای مازندران 500 متر فاصله دارد ) بنا شده ، از نگهبانی 24 ساعته و فضای سبز زیبایی برخوردار است . با توجه به این مسافتهای کوتاه براحتی میتوان به مراکز خرید و اماکن تفریحی و توریستی حاشیه جاده اصلی و همچنین ساحل دریا دسترسی داشت .

نمای بیرونی ساختمان ، به سبک رومی با ستونهای بلند و گچبری های شیک مزین شده است . زمین این ویلا 275 مترمربع با بنای دوبلکس 200 متری ، دارای 3 اتاق خواب بوده که یکی از اتاقها مستر میباشد .
این ویلا ساحلی داخل شهرکی ، به مبلغ 1.150 میلیارد تومان به همراه جواز ساخت و سند با وکالتنامه محضری ، در سرخرود مازندران به فروش میرسد. برای خرید و دریافت مشاوره با شماره های ثبت شده در سایت مدرن املاک شمال تماس حاصل نمائید .

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی