ویلا شهرکی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۴۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1822 نوع ملکویلا ۱۷۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
خرید ویلا شهرکی در سرخرود :

 

خرید ویلا شمال . ویلا دوبلکس ، داخل شهرک در سرخ رود مازندران در شمال کشور.

قابل توجه علاقه مندان به ویلاهای ساحلی در شمال کشور : این ویلا دوبلکس ، داخل شهرک سمت دشت و جنگلی بین محموداباد و سرخرود ، روبروی شهرک ساحلی خانه دریا واقع شده است . بنابراین براحتی می توان به فروشگاهها و مراکز شهر و ساحل دریا دسترسی داشت .
نمای ویلا با گچ پوشانده شده و با استفاده از تراس ویلا، می توان چشم اندازهای وسیعی از ساحل دریا و مناظر داخل شهرک دریافت نمود. همچنین دارای حیاط زیبایی نیز میباشد که در حاشیه آن باغچه هایی قرار گرفته است. ویلا شهرکی دارای متراژ زمین 200 متر، و بنا 170 متر مربع است که فضای داخلی آن به 3 اتاق خواب ، یک سالن بزرگ و آشپزخانه تقسیم شده است. از عناصر داخلی ساختمان، میتوان به پنجره های آفتاب گیر ، کف سرامیک شده ، سقف های چوبی به همراه لامپ هایی برای نورپردازی  ،سرویس کابینت شیک برای آشپزخانه ، انباری و درب ضدسرقت اشاره کرد.
قیمت فروش این ویلا ساحلی شهرکی در سرخرود ،

470 میلیون تومان است که به همراه سند شورایی ، پروانه ساخت و پایان کار در هنگام خرید ، توسط کارشناسان مدرن املاک شمال در شعبه سرخرود ،عرضه می گردد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی