ویلا ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۴۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1742 نوع ملکویلا ۱۸۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا ساحلی در سرخرود :

 

ویلا شمال . فروش ویلا ساحلی مستقل با بنای تریبلکس در شمال کشور در استان مازندران شهرستان سرخرود
این ویلا ساحلی ، در ابتدای کوچه ای ویلایی سمت دریا و بصورت چهار دیواری و مستقل  سرخرود در شمال کشور ، قرار گرفته است. متراژ زمین ویلا 105 متر مربع و متراژ بنای تریبلکس آن 180 متر مربع است که فضای داخل آن به 3 اتاق خواب، و یک سالن و آشپزخانه تقسیم شده است. 1 اتاق خواب به همراه سرویس بهداشتی و سالن و آشپزخانه در طبقه پایین و 2 خواب با سرویس جداگانه و حمام در طبقه بالا و همچنین یک شاه نشین کوچک در طبقه آخر بنا شده است. کلیه اتاقها با لوازم مورد نیاز مبله شده اند.
نمای ساختمان هم با آجرنما و سنگ آنتیک پوشانده شده است. این ویلا ساحلی دارای دو تراس شمالی و جنوبی بوده و چشم انداز وسیعی از طبیعت اطراف و ساحل دریا را به ارمغان میاورد. همه انشعابات آب و برق و گاز وصل بوده و دارای چاه آب جداگانه ای نیز میباشد.

فاصله این ویلای سمت ساحل از جاده اصلی  سرخرود بسمت محموداباد 20 متر
فاصله از دریای سرخرود مازندران شمال :  800 متر
بدین ترتیب با صرف مدت زمان بسیار کمی میتوان هم از فروشگاه های زنجیره ای و مراکز برند حاشیه جاده اصلی ، هم از طبیعت و امکانات ساحلی سرخرود نهایت استفاده را برد.
اتمام کار ساختمان در سال 1397 صورت پذیرفته و بنا نوساز به حساب می آید. قیمت اعلامی فروش این ویلا به همراه سند مالکیت، پروانه ساخت و پایان کار 340 میلیون تومان است . جهت خرید آسان این ویلا ساحلی به سایت ویلا شمال مدرن مراجعه شود.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی