ویلا ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۹۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1719 نوع ملکویلا ۲۲۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا ساحلی در سرخرود :

 

ویلا شمال . ویلا ساحلی شهرکی مبله و نوساز در سرخرود مازندران در شمال کشور با بنا دوبلکس ، حیاط وسیع  و سند مالکیت


این ویلا دوبلکس در داخل شهرک ساحلی قصر دریا در سرخرود واقع شده است. موقعیت مکانی ویلا سمت دریا بوده و  دستیابی به ساحل دریای خزر  به راحتی امکان پذیر است. فاصله شهرک تا جاده اصلی سرخرود به محموداباد نیز بسیار کم بوده  و میتوان با صرف مدت زمان کمی زیر 5 دقیقه از فروشگاه ها و رستوران و مراکز خرید برند حاشیه جاده بهره برد.
متراژ زمین ویلا 400 متر مربع و بنا دوبلکس آن 220 متر مربع است. می توان حیاط زیبای خانه را جزو مهم ترین نقاط مثبت آن در نظر گرفت. حیاط به نحو خوبی محوطه سازی شده و شامل فضای سبزی است که مملو از گل ها و گیاهان و درختان متنوع شده است. زیبایی حیاط به قدری است که خود به عنوان یک چشم انداز برای ساکنین عمل می کند.
ساختمان در سال 1397 پایان کار شده و از سند مالکیت و پروانه ساخت نیز بهره می برد. ساختمان از کیفیت بالایی در ساخت بهره می برد و با اینکه از نمای ساده ای برخوردار است سبک معماری آن به نحوی است که زیبایی خاصی را تداعی می کند.
ساختمان دارای 3 اتاق است که 1 اتاق در طبقه پایین و 2 اتاق دیگر در طبقه بالا قرار گرفته اند که دو اتاق خواب مستر می باشد، بدین ترتیب تعداد کل سرویس های خانه با سرویس اصلی سالن برابر 3  می شود. نکته حائز اهمیت در مورد فضای داخل خانه مبله بودن اتاق ها به لوازم مربوط به همان اتاق است. سیستم سرمایش از طریق اسپلیت و گرمایش از طریق پکیج انجام می پذیرد.
قیمت اعلامی فروش این ویلا شهرکی در شمال سرخرود 980 میلیون تومان است. جهت مشاوره و خرید این ویلا ساحلی با گروه مشاورین مدرن املاک شمال در سرخرود تماس حاصل نمایید.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی