ویلا ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1716 نوع ملکویلا ۱۶۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا ساحلی در سرخرود :

 

خرید ویلا شمال . ویلا ساحلی دوبلکس و سنددار داخل شهرک در سرخرود مازندران در شمال کشور


ویلا ساحلی در سمت دریا سرخرود ، داخل شهرک با نگهبانی دائمی ، در فاصله 1000 متری از ساحل دریای سرخرود و 300 متری از جاده اصلی سرخرود به محمودآباد قرار گرفته که درمدت کوتاهی می توان به طبیعت ساحلی شمال در سرخرود رسید و یا از فروشگاه های زنجیره و مراکز خرید برند و رستوران های سنتی و فرنگی که در حاشیه جاده سرخرود به محمودآباد قرار گرفته اند استفاده برد.
با متراژ زمین 200 متر مربع و بنا دوبلکس 160 متر مربعی، ویلا دارای 3 اتاق خواب یک سالن بزرگ و آشپزخانه و یک حیاط وسیع است. 2 اتاق خواب که در طبقه بالا واقع شده ، مستر بوده، یعنی هر کدام دارای سرویس بهداشتی و حمام جداگانه است. از بهترین مدل شیر آلات در آشپزخانه ها و و سرویس ها و حمام حانه استفاده شده است. طراحی داخلی خانه به طرز فوق العاده ای صورت پذیرفته که آن را از زیبایی خاصی برخوردار کرده است. سقف های کاذب طرح دار با رنگ های متفاوت، لوسترهای شیکی که از آن ها آویزان شده، دیوارپوش های آجرنما، نمونه ای از عناصر دکوراتیو خانه هستند. کف همه اتاق ها با سرامیک های مرغوب فرش شده است. دو طبقه ساختمان توسط یک راه پله زیبا با نرده کاری به یک دیگر متصل می شوند. آشپزخانه از کابینت های ام دی اف که از نظر طرح و رنگ در تناسب با طراحی داخلی خانه هستند استفاده شده است.
حیاط بزرگ خانه هم از محوطه سازی خوبی برخوردار بوده و قسمت هایی از حیاط به باغچه ها و محیط گل کاری اختصاص یافته است. درختچه های کاچ، درختان تزیینی و گل ها و گیاهان متنوع پوشش گیاهی باغچه ها را تشکیل می دهد. ویلا همچنین دارای تراس بزرگی است که دید خوبی به مناظر و طبیعت اطراف و داخل شهرک دارد.
قیمت فروش ویلا ساحلی شهرکی در سرخرود 650 میلیون تومان است که همراه با سند مالکیت، پروانه ساخت و پایان کار عرضه می گردد. شما میتوانید از سایت ویلا شمال مدرن اقدام به خرید آن نمایید و در هنگام خرید، یک کارت تردد به شهرک ساحلی معروف خانه دریا، اهدا می شود.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی