ویلا شهرکی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۳,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1568 نوع ملکویلا ۳۰۰ زیربنا مساحت ۵خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
خرید ویلا شهرکی در سرخرود :

فروش ویلا داخل شهرکی برند قدیمی با نوع بنا دوبلکس، چسبیده به شهر ساحلی سرخرود که در سمت جنوبی در استان مازندران واقع شده است. برجسته ترین نکته در مورد ویلا، مساحت وسیع 4200 متری آن است که به نحوی فوق العاده محوطه سازی شده است. این محیط، به باغچه هایی بزرگ تقسیم شده ک در آن انواع و اقسام درختان و گیاهان و گل های مختلف، نظیر درختان عظیم و بلند نخل، درختان مرکبات، و دیگر درختان بی میوه کاشته شده است. در وسط این حیاط آب نمای شکیلی در جلوی ورودی خانه قرار گرفته است و تمامی کف حیاط با سنگ پوشانده شده است. این محیط سرسبز، از زیبایی خارق العاده ای برخوردار است و تجمع درختان زیاد در آن، آب و هوایی پاک و بکری را برای این مکان به همراه اورده است. زیبایی این مکان باعث شده تا خوب به عنوان چشم اندازی از تراس خانه قابل مشاهده باشد. نوع بنا ساختمان دوبلکس بوده و از متراژ بنا 300 متری بهره می برد. فضای داخل خانه، به 5 اتاق خواب، یک سالن بزرگ و آشپزخانه تقسیم شده است که از این 5 اتاق، 2 اتاق مستر هستند، یعنی از سرویس بهداشتی و حمام جداگانه ای برخوردارند. لازم به ذکر است که دارای سرایداری اختصاصی می باشد. فضای بزرگ باغ مروبوط به ای ویلا، باعث شده تا این بنا به صورت باغ ویلا در نظر گرفته شود. همان طور که گفته شد ویلا در داخل شهرکی چسبیده به شهر سرخرود بنا شده است، از این مکان تا رسیدن به جاده اصلی سرخ رود به محمودآباد، فاصله کم 200 متری باید طی شود، و تا ساحل دریای خزر سرخرود 1000 متر فاصله وجود دارد.

قیمت اعلامی این ویلا،  3/3میلیارد تومان است که به همراه مستندات رسمی سند مالکیت شش دانگ، پروانه ساخت و پایان کار، توسط مشاورین مجرب مجموعه املاک مدرن شمال به خریداران محترم عرضه خواهد شد.

 

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی