ویلا جنگلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۳۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1546 نوع ملکویلا ۱۰۰ زیربنا مساحت ۲خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در سرخرود
  • ویلا جنگلی ویلا در سرخرود
  • ویلا جنگلی ویلا در سرخرود
  • ویلا جنگلی ویلا در سرخرود
  • ویلا جنگلی ویلا در سرخرود
  • ویلا جنگلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا جنگلی در سرخرود :

 ا

ین ویلا ارزان قیمت میتواند با ویژگی هایی خوبی که از آن برخوردار به انتخابی بسیار مناسب برای کسانی که به دنبال ویلاهای ارزان قیمت در شمال می گردند تبدیل شود. با متراژ زمین 242 متر و نوع بنا فلت 100 متر مربعی و 2 اتاق خواب، ویلا در سمت جنوبی و دشت و چمنزار سرخرود قرار گرفته است که از جاده اصلی که منتهی به شهرک معروف خانه دریا می شود 200 متر و از ساحل دریای خزر سرخ رود 1500 متر فاصله دارد. کوچه ای که ویلا در آن واقع شده، کوچه ای دنج و آرام و ویلایی نشین بوده و با آب و هوای خوشی که یکسره در این مکان در جریان است محیط آرامش پذیری را برای ساکنین فراهم آورده است.

با توجه به قیمت ارزان ویلا، از ویژگی های خوبی برخوردار است. یکی از این مزیت ها حیاط بزرگ خانه است که با درختان بلندی که در آن کاشته شده اند فضای سبز بسیار خوبی را برای خانه رقم زده است، در این حیاط که با سنگریزه ها فرش شده یک باربیکیو نیز تعبیه شده است. مزیت دیگر مبله بودن فضای داخل ساختمان به لوازم مورد نیاز زندگی است.

قیمت اعلامی فروش این ویلا ارزان قیمت جنگلی در سرخرود 325 میلیون تومان است که به مراه سند مالکیت تک برگ و پروانه ساخت به خریداران محترم تحویل داده خواهد شد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی