ویلا ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۶۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1447 نوع ملکویلا ۱۵۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا ساحلی در سرخرود :

ویلا ساحلی فروشی در سرخرود در منطقه معروف خط دریا در شمال کشور استان مازندران

ویلایی مبله با نوع بنا همکف ( فلت )، در شهرکی ویلایی نشین در سمت ساحل شهر سرخرود، در منطقه خط دریا واقع شده است. 

متراژ زمین مربوط به ویلای ساحلی مبله در سرخرود  300 متر و بنا آن 150 متر است. نکته ویژه مربوط به فضای بیرونی ویلا، محیط گل کاری شده آن است که با تشکیل شدن از گل ها، درختان و گیاهان متنوعی که در آن کاشته شده است، هم منظره زیبا برای چشم انداز ویلا فراهم آورده است، و هم از بیرون نمای چشم نوازی بدان بخشیده است. ساختمان ویلایی دارای 3 اتاق خواب، یک سالن و آشپزخانه می باشدکه همان طور که در تصاویر می بینید همگی با وسایل مورد نیاز زندگی مبله شده اند. انتخاب وسایل مبلمان، صندلی ها و تخت ها اکثرا از جنس چوب بوده که در هماهنگی با سقف های طرح چوب ، و کابینت های چوبی استفاده شده در آشپزخانه است، در آشپزخانه یخچال، ماشین لباس شویی، هود و مایکروفر کار گذاشته شده تا از نظر تجهیزات مربوط به آشپزخانه، ساختمان تکمیل باشد. لازم به ذکر است که از این 3 اتاق خواب، 1 اتاق خواب مستر است، یعنی از سرویس بهداشتی و حمام جداگانه ای بهره می برد.

 

قیمت اعلامی این ویلا مبله سمت ساحل 680 میلیون تومان است که به همراه سند مالکیت تک برگ، پروانه ساخت و پایان کار توسط مجموعه مشاورین مدرن املاک در شعبه سرخرود آماده تحویل به خریداران محترم علاقه مند به ویلاهای ساحلی می باشد.

از مکانی که ویلا در آن واقع شده تا جاده اصلی سرخ رود به بابلسر و تا دریای خزر هر کدام 200 متر فاصله وجود دارد، این فواصل کم دسترسی ساکنین را همزمان به فروشگاه ها زنجیره ای و مراکز برند سطح شهر ، و طبیعت و امکانات ساحلی در مدت زمان ناچیزی امکان پذیر می کند.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی