ویلا ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۶۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1446 نوع ملکویلا ۱۶۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا ساحلی در سرخرود :

فروش ویلا ساحلی در سرخرود. ویلا شهرکی سمت ساحل در منطقه معروف خط دریا در سرخ رود در شمال کشور استان مازندران

این ویلا با نوع بنا فلت، در داخل شهرکی ساحلی در سمت منطقه ساحلی خط دریا سرخ رود قرار گرفته است. ویلای ساحلی فروشی در شمال از زمین به متراژ 300 متر و زیر 160 متری بهره می برد، که این اختلاف متراژ بین بنا و زمین، باعث شده تا ویلا از حیاط بزرگی برخوردار باشد، این حیاط یکی از نکات ویژه مربوط به ویلا می باشد، که در محیط بزرگ آن، درختان مرکبات ، میوه دار و بی میوه ای کاشته شده که در کل فضای سبز و منظره فوق العاده را برای ویلا بر هم زده است.

ویلا ساحلی مبله دارای 3 اتاق خواب است که تمامی ان ها، به همراه سالن و آشپزخانه، با وسایل مورد نیاز خانه و زندگی مبله شده اند، از طریق پنجره های آفتاب گیری که در خانه تعبیه شده، ضمن راه یابی نور طبیعی  روز به داخل خانه، میتوان به محیط و فضای سبز حیاط دید خوبی داشت.

قیمت اعلامی این ویلای مبله ساحلی در شهرک 620 میلیون بوده که با مستندات رسمی تکمیلی، نظیر سند مالکیت شش دانگ، پایان کار و جواز ساخت، توسط مشاورین مدرن املاک در شعبه سرخرود آماده تحویل به خریداران علاقه مند به ویلا های باغ دار نزدیک به دریا می باشد.

موقعیت مکانی ویلا به طوری که فواصل تا جاده اصلی و ساحل دریا سرخرود، حتی با قدم زدن نیز در مدت زمان کمی قابل پیمودن است. این فواصل به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی سرخرود به بابلسر : 100متر

فاصله از دریای سرخ رود :300 متر

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی